مهاجم تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: تعجب می‌کنم چرا مسئولان باشگاه برای تمدید قرارداد بازیکنان اقدام نمی‌کنند.
تاریخ: ۱۶:۰۱ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،فرزاد حاتمی درباره برتری یک بر صفر تراکتورسازی تبریز مقابل استقلال و حواشی بازی صحبت‌هایی را انجام داد که در زیر می‌خوانید:  پس از چند هفته ناکامی، پیروزی‌ ارزشمندی مقابل استقلال کسب کردید و مدعی اول نایب قهرمانی شدید. خدا را شکر توانستیم به قول شما پس از چند هفته […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،فرزاد حاتمی درباره برتری یک بر صفر تراکتورسازی تبریز مقابل استقلال و حواشی بازی صحبت‌هایی را انجام داد که در زیر می‌خوانید:

 پس از چند هفته ناکامی، پیروزی‌ ارزشمندی مقابل استقلال کسب کردید و مدعی اول نایب قهرمانی شدید.

خدا را شکر توانستیم به قول شما پس از چند هفته ناکامی روی نوار پیروزی قرار بگیریم و شرمنده هواداران نشویم. خدا پدر محمد ابراهیمی را بیامرزد که هم خودش و هم دل هواداران را شاد کرد. او با زدن گل باعث شد سه امتیاز را بگیریم.

فکر می‌کردید هواداران تراکتورسازی از این بازی استقبال کنند؟

همین که تماشاگران خوشحال به خانه‌های خود رفتند، برای ما بس است.

 از عملکردت در این بازی راضی بودی؟

چند هفته به دلیل بیماری خوب کار نمی‌کردم و توان بدنی‌ام به ۳۰ درصد رسیده بود. روز گذشته هم به دلیل نداشتن بازیکن مجبور بودم، بازی کنم و خوب هم نبودم. کادر پزشکی در جریان مریضی من هستند، اما با وجود اینکه به ضررم تمام شد، برای تیم بازی کردم. بدنم تحلیل رفته و امیدوارم هر چه زودتر سلامتی‌ام بدست بیاورم.

 در یک صحنه کم مانده بود امیر قلعه‌نویی به داخل زمین برود و تو را کتک بزند!

بالاخره امیرخان انتظار دارد، در زمین مثمرثمر باشیم. در سه هفته اخیر تنها ۱۰ تا ۲۰ دقیقه برای تیم به میدان می‌رفتم و یکسری از هواداران هم از عملکردم راضی نبودند. به آنها حق می‌دهم، چون دوست ندارند بازیکن تیم‌شان کیفیتش پایین بیاید.

 چه اتفاقی افتاد که اواخر بازی بین امید ابراهیمی و شهرام گودرزی درگیری بوجود آمد؟

سوء‌تفاهمی بود که تمام شد. امید و شهرام بازیکنان اخلاق‌مداری هستند. سعی کردیم جو را آرام کنیم تا بازی زیبا بدون تنش به پایان برسد. امید یکی از بازیکنان بزرگ استقلال است و در این تیم احساس مسئولیت می‌کند. او دوست نداشت با شکست زمین را ترک کند. قلبا امید را دوست دارم و تاکنون ندیده بودم این گونه عصبانی شود.

 باز هم مهدی رحمتی سمت قلعه‌نویی نرفت. نظرت چیست؟

باید این کدورت‌ها به پایان برسد. رحمتی چند سال شاگرد قلعه‌نویی بوده و خدا کند بزرگی بیاید و این دو را آشتی بدهد.

 با شکست استقلال چقدر به نایب قهرمانی امیدوار شدید؟

امیدوارم هم نایب قهرمان لیگ شده و هم به قهرمانی جام حذفی برسیم. تراکتورسازی برای قهرمانی بسته شد، اما دیدید که چه بلاهایی سرمان آمد. ابتدای مسابقات استادیوم نداشتیم، بازیکنان‌مان را محروم کردند و برخی‌ها هم مصدوم شدند. همه گفتند تراکتورسازی تیم پرمهره‌ای است، اما بازی با استقلال بازیکنانی روی نیمکت نشسته بودند که ۹۰ دقیقه هم در لیگ بازی نکرده بودند. طاهران و تهامی از جمله بازیکنان جوان تیم بودند و امیدوارم قلعه‌نویی به بازیکنان جوان اعتماد کند. برای فصل آینده، تراکتورسازی از نقل و انتقالات محروم است و باید روی بازیکنان جوان سرمایه‌گذاری کرد.

تکلیف خودت و سایر بازیکنان برای فصل آینده چطور خواهد شد؟

در عجب هستم که چرا مسئولان تیم با بازیکنان صحبت نمی‌کنند. باشگاه پرسپولیس قرارداد بازیکنانش را تمدید می‌کند، اما برای ما کاری نمی‌کنند. این در حالی است که نمی‌توانیم در نقل و انتقالات بازیکنی بگیریم. مسئولان باشگاه باید برای بازیکنان برای فصل آینده توافق کنند و اجازه ندهند فصل که به پاپان رسید، دست به این کار بزنند. تا زمانی که شرایط بحرانی نشده است، باید هر چه زودتر اقدام به تمدید قرارداد بازیکنان کنند.

 وضعیت ماندن قلعه‌نویی هم مشخص نیست؟

بله، مشخص نیست. امیدوارم شرایط طوری شود که هم قلعه‌نویی بماند و هم قرارداد بازیکنان تمدید شود.

 و صحبت پایانی؟

از هواداران‌مان تشکر می‌کنم که تا پایان بازی تشویق‌مان کردند. آنها دیدند که اگر تا دقیقه ۹۰ به تیم امید داشته باشند، هر اتفاقی ممکن است بیفتد، مثل گلی که دقیقه ۸۵ زدیم.  /تسنیم

پاسخی بگذارید