مهاجم تیم فوتبال استقلال در تمرین ریکاوری همراه سایر بازیکنان تمرین نکرد.
تاریخ: ۱۵:۵۴ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تمرین ریکاوری تیم فوتبال استقلال پس از شکست یک بر صفر مقابل تراکتورسازی تبریز، ساعت ۱۳:۳۰ امروز (جمعه) در کمپ باشگاه برگزار شد. * حدود ۱۰۰ نفر از هواداران استقلال در تمرین حضور داشتند و با وجود شکست تیم‌شان و از دست دادن جایگاه دومی در جدول لیگ برتر، به […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تمرین ریکاوری تیم فوتبال استقلال پس از شکست یک بر صفر مقابل تراکتورسازی تبریز، ساعت ۱۳:۳۰ امروز (جمعه) در کمپ باشگاه برگزار شد.

* حدود ۱۰۰ نفر از هواداران استقلال در تمرین حضور داشتند و با وجود شکست تیم‌شان و از دست دادن جایگاه دومی در جدول لیگ برتر، به تشویق مربیان و بازیکنان پرداختند.

* تمرین با صحبت‌های محمد خرمگاه آغاز شد. علیرضا منصوریان با تأخیر چند دقیقه به داخل چمن رفت.

* به غیر از محمدحسین کنعانی‌زادگان، سایر بازیکنان حضور داشتند.

* مهدی رحمتی همراه با دو فرزندش در تمرین حضور یافت. یکی از پسران او لباس رئال مادرید را برتن کرده بود.

* بازیکنانی که روز گذشته به میدان رفته بودند، به تمرین ریکاوری پرداخته و سپس راهی سونا و استخر شدند. بازیکنان دیگر زیر نظر خرمگاه به کار تاکتیکی مشغول شدند.

* نصرالله عبداللهی، بهتاش فریبا و دکتر امین نوروزی در تمرین حضور داشتند.

* بازیکنانی که مشغول تمرین ریکاوری بود، در خصوص جریان بازی با یکدیگر صحبت و افسوس موقعیت‌های از دست رفته را می‌خوردند. این در حالی بود که کاوه رضایی تمرین نکرد و روی نیمکت نشست.

* مهدی رحمتی که روز گذشته بازی کرده بود، همراه با سایر بازیکنان تمرینات اختصاصی انجام داد. او سپس به تمرین آقاوسط اضافه شد.

* زمانی که بازیکنان اصلی در حال دویدن دور زمین بودند، علیرضا منصوریان از آنها خواست به صحبت‌های او گوش بدهند. سرمربی استقلال از رضایی که روی نیمکت نشسته بود هم درخواست کرد به میان بازیکنان بیاید. دکتر نوروزی هم میان آنها حضور داشت.

به گزارش تسنیم، تیم استقلال سه‌شنبه هفته آینده در ورزشگاه آزادی و از هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الاهلی امارات خواهد رفت./تسنیم

پاسخی بگذارید