سرمربی تیم والیبال جوانان ایران گفت: حریفان ما در مسابقات کشورهای اسلامی شاید از نظر بنیه و پتانسیل چندان قوی نباشند ولی تجربه زیادی دارند.
تاریخ: ۱۱:۲۳ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، تیم والیبال جوانان ایران از ۲۱ اردیبهشت ماه سال جاری در چهارمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی در باکو شرکت خواهد کرد تا پیش از حضور در مسابقات قهرمانی جوانان جهان به آمادگی مطلوب برسد. بهروز عطایی، سرمربی تیم جوانان ایران در مورد حضور شاگردانش در باز‌ی‌های کشورهای اسلامی […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، تیم والیبال جوانان ایران از ۲۱ اردیبهشت ماه سال جاری در چهارمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی در باکو شرکت خواهد کرد تا پیش از حضور در مسابقات قهرمانی جوانان جهان به آمادگی مطلوب برسد.

بهروز عطایی، سرمربی تیم جوانان ایران در مورد حضور شاگردانش در باز‌ی‌های کشورهای اسلامی به این بازی‌ها در سطح تیم‌های بزرگسال برگزار می‌شود. فاصله سطح مسابقات رده سنی بزرگسالان با جوانان همیشه زیاد بوده است. به همین خاطر است که فدراسیون جهانی والیبال به خاطر از بین بردن این خلاء، مسابقات امید یا همان رده سنی زیر ۲۳ سال را تعریف کرده است.

عطایی ادامه داد: حریفان ما در مسابقات کشورهای اسلامی شاید از نظر بنیه و پتانسیل چندان قوی نباشند ولی تجربه زیادی دارند.

او گفت: من به رئیس فدراسیون گفتم با توجه به اینکه ما مسابقات قهرمانی جهان را در پیش داریم، ما را به مسابقاتی اعزام کند که جوی کاملاً جدی داشته باشد و بازیکنان به فضای مسابقه نزدیک شوند. خوشبختانه داورزنی هم با این موضوع موافقت کرد. برای من خیلی مهم بود که در یک تورنمنت جدی شرکت کنیم تا شرایط واقعی یک مسابقه حتی زمان بندی خروج از هتل و رسیدن به سالن آشنا شوند. اگر بازیکنان در یک بازی دوستانه و تدارکاتی، استرس یک بازی رسمی را تجربه کنند در مستبقات جهانی، مشکلی نخواهند داشت. در واقع در مسابقات جهانی، انرژی ما صرف مسائلی خواهد شد که بلد هستیم.

عطایی در پایان گفت: مسابقات قهعرمانی جوانان زیر ۲۱ سال جهان، تیر ماه در جمهوری چک برگزار خواهد شد. ما پیش از رفتن یه این کشور، یک اردوی تدارکاتی اروپایی خواهیم داشت که احتمالاً متصل به مسابقات خواهد بود./تسنیم

پاسخی بگذارید