سرمربی شیاطین سرخ به شاگردانش هشدار داد که قهرمانی در لیگ اروپا کار آسانی نیست و نباید به هیچ وجه رقبای خود را دست‌کم بگیرند.
تاریخ: ۱۱:۱۸ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،ژوزه مورینیو که شاگردانش شب گذشته (پنجشنبه) در دور برگشت از مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ اروپا پس از جدالی ۱۲۰ دقیقه‌ای با نتیجه ۲ بر یک از سد اندرلخت بلژیک گذشتند و در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه ۳ بر ۲ راهی مرحله نیمه‌نهایی این رقابت‌ها شدند، […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،ژوزه مورینیو که شاگردانش شب گذشته (پنجشنبه) در دور برگشت از مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ اروپا پس از جدالی ۱۲۰ دقیقه‌ای با نتیجه ۲ بر یک از سد اندرلخت بلژیک گذشتند و در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه ۳ بر ۲ راهی مرحله نیمه‌نهایی این رقابت‌ها شدند، گفت: بازی دشواری مقابل حریف سرسختی بود. من خسته شدم و تصور می‌کنم که بازیکنان هم بیشتر از من خسته شدند، اما به هر حال در قرعه‌کشی روز جمعه هستیم و همچنان رویای قهرمانی در این رقابت‌ها را داریم.

وی در مورد مصدومیت مدافع آرژانتینی و مهاجم سوئدی خود در این بازی اظهار داشت: می‌خواهم منتظر نظر پزشکان تیم بمانم، اما حس خوبی در مورد مصدومیت زلاتان و روخو ندارم. سعی می‌کنم خوشبین باشم، اما خوشبین نیستم. فکر نمی‌کنم آنها دچار مصدومیت‌های آسانی شده باشند، اما ترجیح می‌دهم تا روز جمعه منتظر نتیجه آزمایش‌های بیشتر بمانم. سپس می‌توانم در این مورد صحبت کنم چون من سرمربی هستم نه پزشک!

سرمربی پرتغالی شیاطین سرخ در ادامه اظهار داشت: فکر می‌کنم ۱۷ شوت به سمت دروازه اندرلخت زدیم که ۱۰ شوت در داخل چارچوب بود، اما بازی دشواری بود. وقتی کسی بازی را ندیده باشد و این آمار را ببینید با خود می‌گوید که منچستریونایتد سوار بر بازی بوده، اما این‌طور نبود. اندرلخت بازی را بهتر از ما شروع کرد و با وجود موقعیت‌هایی که ما داشتیم، آنها بازی را در حدود یک ساعت بهتر از ما کنترل کردند. وقتی ما یک بازیکن بیشتر به خط میانی اضافه کردیم، کم‌کم کنترل بازی را در اختیار گرفتیم. نتیجه یک بر یک، نتیجه خطرناک و شکننده‌ای است، اما از دقیقه ۶۰ به بعد کنترل بازی را در اختیار گرفتیم. به هر حال نبرد سختی بود.

آقای خاص در بخش دیگری از صحبت‌هایش گفت: ما به تلاش خود ادامه می‌دهیم. وقتی روی کاغذ و به لحاظ محاسباتی هنوز شانس به پایان بردن لیگ برتر در جمع چهار تیم برتر را داریم، باید تا آخرین لحظه بجنگیم. اگر روزی روی کاغذ دیگر شانسی نداشته باشیم، باید تمام توان خود را برای قهرمانی در لیگ اروپا که جام مهمی است واز آن طریق می‌توانیم سهمیه لیگ قهرمانان را بگیریم، بگذاریم. بازی با اندرلخت نشان داد که چه کار سختی برای قهرمانی در لیگ اروپا داریم و حالا یک رقیب اسپانیایی، یک رقیب فرانسوی و آژاکس را در قرعه‌کشی مرحله نیمه‌نهایی لیگ اروپا داریم، پس کار آسانی در پیش نداریم.

او در پایان در تمجید از زننده گل دوم تیمش اظهار داشت: کیفیت بازی رشفورد شگفت‌انگیز است. او از ماه سپتامبر موفق به گلزنی نشده بود، اما مارکوس با نگرشی که در بازی‌ها دارد و کارهایی که برای تیم انجام می‌دهد، همچنان روی او حساب باز می‌کنم. به هر حال گل زدن یا گل نزدن رشفورد مهم نیست. او بازیکن فوق‌العاده‌ای از جنبه تلاش و رفتاری است./تسنیم

پاسخی بگذارید