در پایان هفته بیست و هشتم رقابت‌های لیگ برتر، برترین‌های این هفته از رقابت‌ها انتخاب شدند.
تاریخ: ۱۱:۱۴ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هفته بیست و هشتم رقابت‌های لیگ برتر شب گذشته با برگزاری ۷ دیدار و شکست استقلال در تبریز در حساس‌ترین دیدار هفته به پایان رسید. *نتایج رقابت‌های هفته بیست و هشتم در یک نگاه: پرسپولیس ۴ – پدیده صفر گسترش فولاد صفر – نفت تهران صفر ذوب آهن ۲ – […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هفته بیست و هشتم رقابت‌های لیگ برتر شب گذشته با برگزاری ۷ دیدار و شکست استقلال در تبریز در حساس‌ترین دیدار هفته به پایان رسید.

*نتایج رقابت‌های هفته بیست و هشتم در یک نگاه:

پرسپولیس ۴ – پدیده صفر

گسترش فولاد صفر – نفت تهران صفر

ذوب آهن ۲ – ماشین‌سازی‌تبریز یک

سایپا صفر – صنعت نفت آبادان ۲

فولاد یک – استقلال خوزستان ۳

صبای قم صفر – سپاهان یک

سیاه جامگان یک – پیکان ۲

تراکتورسازی صفر – استقلال ۲

تیم هفته: پرسپولیس

در هفته‌ای که پرسپولیس در تهران مقابل انبوه تماشاگرانش جشن قهرمانی گرفت، به پرگل‌ترین و شیرین‌ترین پیروزی فصل خود رسید تا عنوان بهترین تیم هفته به پرسپولیسی‌ها برسد.

البته در این هفته تیم‌های تراکتورسازی، سپاهان، نفت، استقلال خوزستان و پیکان نیز تیم‌های قابل تقدیر هفته هستند.

بازیکن هفته: گادوین منشا

در هفته‌ای که سپری شد پیکان به لطف گلزنی‌های بازیکن سیه‌چرده خود موفق شد سیاه‌جامگان را در خانه‌اش از پیش‌رو بردارد تا این بازیکن به عنوان بهترین بازیکن هفته انتخاب شود. سیاه‌جامگان نیز با این شکست یک گام دیگر به سقوط نزدیک‌تر شد.

در این هفته مسعود حسن‌زاده از سپاهان، محمد ابراهیمی از تراکتورسازی، نیک‌نفس از نفت آبادان و مهدی مومنی از استقلال خوزستان نیز از بازیکنان قابل تقدیر هفته بودند.

سرمربی هفته: امیر قلعه‌‌نویی

اگر چه استقلال خوزستان موفق شد دربی خوزستان را با یک پیروزی پرگل پشت سر بگذارد و پرسپولیس هم در تهران مقابل پدیده به یک پیروزی پرگل رسید، اما عنوان بهترین بهترین مربی هفته با تقدیر از سیروس پورموسوی به امیر قلعه‌‌نویی اختصاص پیدا می‌کند که موفق شد دیدار هفته را به سود تیمش در تبریز مقابل استقلال به پایان برساند. ارزش کار قلعه‌نویی زمانی بیشتر می‌شود که بدانیم این مربی در دیدار رفت در تهران نیز تیمش را با موفقیت از زمین خارج کرد.

دیدار هفته: استقلال خوزستان – فولاد

دیدار تیم‌های استقلال خوزستان – فولاد از دیدارهای پرگل و جذاب هفته بود تا با تقدیر از دیدار سرخابی‌ها مقابل حریفانشان، دربی خوزستان به عنوان دیدار هفته انتخاب شود.

جدول گلزنان:

۱۶ گل: مهدی طارمی (پرسپولیس) – ساسان انصاری (فولاد)

۱۴ گل: گادوین منشا (پیکان)

۱۲ گل: محمد قاضی (نفت تهران)    /فارس

پاسخی بگذارید