مدافع تیم فوتبال صبای قم گفت:درست است که یک امتیاز از سیاه‌جامگان بیشتر داریم ولی نباید گول بخوریم و باید 6 امتیاز آینده را بگیریم.
تاریخ: ۱۱:۱۰ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،امید نظامی‌پوردر خصوص شکست صبا مقابل سپاهان اظهار داشت: اگر ما در بازی روز گذشته نتیجه می‌گرفتیم خیلی خوب می‌شد، ولی خدا را هزار مرتبه شکر که تیم‌های دیگر هم باختند و همه چیز دست خود ما مانده است. وی در خصوص اینکه صبا یک امتیاز از سیاه‌جامگان بیشتر دارد […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،امید نظامی‌پوردر خصوص شکست صبا مقابل سپاهان اظهار داشت: اگر ما در بازی روز گذشته نتیجه می‌گرفتیم خیلی خوب می‌شد، ولی خدا را هزار مرتبه شکر که تیم‌های دیگر هم باختند و همه چیز دست خود ما مانده است.

وی در خصوص اینکه صبا یک امتیاز از سیاه‌جامگان بیشتر دارد و این موضوع به‌نفع این تیم است، گفت: طبیعتاً آن یک امتیاز برای ما بی‌تأثیر نیست، ولی نباید گول بخوریم و باید از هر دو بازی باقیمانده ۶ امتیاز بگیریم.

نظامی‌پور در خصوص اینکه گفته می‌شود سیاه‌جامگان در هفته آخر مقابل پرسپولیس به خاطر بی‌انگیزگی تیم قهرمان کار راحتی دارد، گفت:‌ پرسپولیس قطعاً برای آن بازی باانگیزه است. آنها به جز اینکه قهرمانی را به دست آورده‌اند به دنبال آقای گلی مهدی طارمی هستند و از آن سو می‌خواهند همه رکوردها را به دست بیاورند. از طرف دیگر علیرضا بیرانوند به دنبال ادامه کلین‌شیت‌های خود است و همه این مواردی که گفتم باعث می‌شود که آنها با انگیزه دوچندان به مصاف سیاه‌جامگان بروند.

وی در پایان در خصوص اینکه تا چه زمانی با صبا قرارداد دارد، گفت: من تا پایان فصل با صبا قرارداد دارم و ان‌شاءالله باید شرایط را بررسی کنم و بعد تصمیم بگیرم./فارس

پاسخی بگذارید