کاپیتان تیم فوتبال سیاه‌جامگان گفت: با باختی که ما مقابل پیکان داشتیم شانس آوردیم صبای قم هم مقابل سپاهان شکست خورد
تاریخ: ۱۱:۰۵ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حسین بادامکی در خصوص آسیب‌دیدگی‌اش در جریان دیدار سیاه‌جامگان و پیکان اظهار داشت: آسیب‌دیدگی من از ناحیه کتف نبود بلکه در یک صحنه به هوا پریدم و با آرنج به زمین خوردم. این آسیب‌دیدگی چیز خاصی نیست و درست است که کمی درد دارم، اما اگر خدا بخواهند مشکلی نخواهم […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حسین بادامکی در خصوص آسیب‌دیدگی‌اش در جریان دیدار سیاه‌جامگان و پیکان اظهار داشت: آسیب‌دیدگی من از ناحیه کتف نبود بلکه در یک صحنه به هوا پریدم و با آرنج به زمین خوردم. این آسیب‌دیدگی چیز خاصی نیست و درست است که کمی درد دارم، اما اگر خدا بخواهند مشکلی نخواهم داشت. شب گذشته هم از دستم عکس گرفتم و خدا را شکر در عکس مصدومیت من جدی نبود.

وی در خصوص شکست تیمش مقابل پیکان گفت: فکر می‌کنم بازی دیروز برای ما خوب نبود و روز، روز سیاه‌جامگان نبود. ما موقعیت‌های زیادی داشتیم، ولی آمادگی ما کافی نبود و البته این را هم بگویم که باد در مسابقه تأثیر گذاشته بود.متأسفانه در دو صحنه غفلت کردیم و دو گل خوردیم و در روزی که تیم‌های دیگر هم باخته بودند،خوش‌شانس بودیم که آنها نتیجه نگرفتند.

بادامکی در خصوص اینکه دیدار آینده سیاه‌جامگان با ماشین‌سازی است و فرهاد کاظمی مقابل تیم نیم‌فصل اول خود (سیاه‌جامگان)‌قطعاً انگیزه دارد، گفت:طبیعتاً ماشین‌سازی با انگیزه می‌آید ولی ما باید تلاش کنیم برنده باشیم، حتی مساوی هم به درد ما نمی‌خورد و باید به فکر این باشیم که ۳ امتیاز را بگیریم و تا روز آخر بجنگیم.

کاپیتان تیم سیاه‌جامگان در پایان در خصوص اینکه گفته می‌شود ممکن است پرسپولیس هفته‌ آخر انگیزه‌ای مقابل سیاه‌جامگان نداشته باشد، گفت:‌ به نظرم این حرف اشتباه است، شما دیدید که پرسپولیس چه فوتبالی را مقابل پدیده انجام داد و به نظرم مطرح کردن این صحبت‌ها کار درستی نیست. پرسپولیس همیشه نشان داده برای برد به زمین می‌آید و مطمئناً ما کار سختی مقابل این تیم داریم./فارس

پاسخی بگذارید