قم - سرمربی سپاهان اصفهان گفت: بازیکنان تیم سپاهان در بازی با صبای قم هوشمندانه‌تر عمل کردند.
تاریخ: ۱۰:۴۶ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،زلاتکو کرانچار غروب پنجشنبه پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل صبای قم اظهار کرد: تیم سپاهان در این مسابقه سزاوار پیروزی بود. در نیمه نخست، بازی را کنترل کردیم و در نیمه دوم موفق شدیم بازی خودمان را به حریف تحمیل کنیم. وی اضافه کرد: ما تعداد شانس‌های […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،زلاتکو کرانچار غروب پنجشنبه پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل صبای قم اظهار کرد: تیم سپاهان در این مسابقه سزاوار پیروزی بود. در نیمه نخست، بازی را کنترل کردیم و در نیمه دوم موفق شدیم بازی خودمان را به حریف تحمیل کنیم.

وی اضافه کرد: ما تعداد شانس‌های زیادی داشتیم و به همین دلیل توانستیم به گل برسیم.

سرمربی تیم سپاهان اصفهان با ابراز رضایت از نتیجه این بازی گفت: اگرچه تیم صبای قم تمام تلاش خود را کرد تا به نتیجه برسد اما این تیم زیر فشار روانی بود. در مقابل، تیم سپاهان بازی خود را هوشمندانه‌تر انجام داد.

کرانچار افزود: بچه‌های ما موفق شدند نتایج خوبی کسب کنند و در هر مسابقه بازی آنها بهتر شده و من افتخار می‌کنم که در این تیم مربیگری می‌کنم.

وی تاکید کرد: در نیمه نخست، بازی پایاپای بود و این صبا بود که شرایط را برای ما فراهم کرد و می‌خواست بازیکنان ما فشار بیشتری وارد کنند و به نتیجه برسند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: آنچه که مرا کمی ناراحت می‌کند کم‌ثمر بودن فشارها و حمله‌های پرشمار بازیکنان ما بود.

وی در پایان تاکید کرد: تمام تلاش ما این است که به رده چهارم جدول برسیم تا بتوانیم جایگاه بهتری کسب کنیم و به لیگ باشگاه‌های آسیا راه پیدا کنیم./مهر

پاسخی بگذارید