کاروان دو تیم استقلال و نفت تهران در فرودگاه شهید مدنی تبریز با یکدیگر دیدار کردند.
تاریخ: ۱۰:۳۲ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم‌های استقلال و نفت تهران امروز (پنجشنبه) در تبریز مقابل تراکتورسازی و گسترش فولاد قرار گرفتند. اعضای نفت تهران و استقلال برای بازگشت به تهران، در یک پرواز مشترک قرار گرفتند. این پرواز قرار بود ساعت ۲۲:۳۰ تبریز را به مقصد تهران ترک کند، اما با تاخیر یک ساعته مواجه […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم‌های استقلال و نفت تهران امروز (پنجشنبه) در تبریز مقابل تراکتورسازی و گسترش فولاد قرار گرفتند.

اعضای نفت تهران و استقلال برای بازگشت به تهران، در یک پرواز مشترک قرار گرفتند. این پرواز قرار بود ساعت ۲۲:۳۰ تبریز را به مقصد تهران ترک کند، اما با تاخیر یک ساعته مواجه شد.

بازیکنان و اعضای کادر فنی دو تیم در فرودگاه شهید مدنی تبریز با یکدیگر روبه رو شدند.

آندرانیک تیموریان، کاپیتان ارمنی تیم نفت تهران جزو یکی از محبوب ترین بازیکنان نفت تهران در میان استقلالی‌ها بود. هرایر مگویان، مدافع ارمنی تیم استقلال تهران حدود ۳۰ دقیقه با تیموریان صحبت کرد.

زمانی که تیموریان با وریا غفوری روبه رو شد، به بازگویی خاطرات بازی‌هایش با او پرداخت.

پس از صحبت های تیموریان و مگویان به زبان ارمنی، بقیه بازیکنانی که در اطراف آنها بودند، از این دو بازیکن ارمنی درخواست می‌کردند که زبان ارمنی را به آنها هم یاد بدهند. وریا غفور‌ی به تیموریان گفت که باید ارمنی را به من هم یاد بدهی. تیموریان نیز در جواب به شوخی به او گفت بچه نیستی که/تسنیم

پاسخی بگذارید