مدافع تراکتورسازی گفت: استقلالی‌ها عقب بودند و طبیعی بود که از نظر اعصاب و روان به هم بریزند و این موضوعات باعث تشنجات آخر بازی شد که خدا را شکر جدی نبود.
تاریخ: ۲۲:۵۰ :: ۱۳۹۶/۰۱/۳۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمد ایرانپوریان در پایان دیدار تیمش مقابل استقلال گفت: نیمه دوم مسلط‌تر بودیم و ۳ امیتاز را گرفتیم. به نوبه خودم دست هواداران را می‌بوسم که همیشه باعث دلگرمی ما هستند و خدا را شکر که ۳ امتیاز را گرفتیم. وی در مورد درگیری‌های پایان بازی گفت: استقلالی‌ها عقب بودند […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمد ایرانپوریان در پایان دیدار تیمش مقابل استقلال گفت: نیمه دوم مسلط‌تر بودیم و ۳ امیتاز را گرفتیم. به نوبه خودم دست هواداران را می‌بوسم که همیشه باعث دلگرمی ما هستند و خدا را شکر که ۳ امتیاز را گرفتیم.

وی در مورد درگیری‌های پایان بازی گفت: استقلالی‌ها عقب بودند و طبیعی بود که از نظر اعصاب و روان به هم بریزند و این موضوعات باعث تشنجات آخر بازی شد که خدا را شکر جدی نبود.

ایرانپوریان ادامه داد: ما تمام تلاش خود را می‌کنیم، هر چند که نصف بازیکنان ما در زمین با مظلومیت بازی می‌کنند و نباید توقع بیشتری از آنها داشت، چون سلامتی کامل را ندارند.

مدافع تراکتورسازی در باره اینکه چه قولی به هواداران می‌دهد، گفت: تنها قولی که می‌دهم این است که تمام تلاشمان را بکنیم تا یک جام را تقدیم هواداران کنیم.

وی در مورد اینکه به نظر می‌رسد پزشک باشگاهش مخالف عمل جراحی اوست، گفت: نمی‌دانم این حرف‌ها از کجا می‌آید و مسئله‌ای نیست که عمل کنم، مشکل من با فیزیوتراپی و آب‌درمانی حل می‌شود و نیازی به عمل نیست، اما چون بازی‌ها فشرده بوده و فرصتی برای استراحت نداشتیم، از سوی دیگر تیم به من نیاز داشت، متأسفانه بهبودی به دست نیامد./فارس

پاسخی بگذارید