یک کارشناس داوری فوتبال گفت: داور باید هافبک تیم فوتبال استقلال را در جریان بازی با تراکتورسازی اخراج می‌کرد.
تاریخ: ۲۲:۴۴ :: ۱۳۹۶/۰۱/۳۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،نوذر رودنیل  در مورد نحوه قضاوت تیم داوری بازی تراکتورسازی و استقلال گفت: اشکان خورشیدی داور مسابقه بود و رضا سخندان و محمدرضا ابوالفضلی کمک‌هایش بودند. بازی دو تیم بسیار سده بود و داوری مسابقه هم ساده و راحت بود. تمام تصمیم‌هایی که داور مسابقه تا اواخر مسابقه گرفت کاملا […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،نوذر رودنیل  در مورد نحوه قضاوت تیم داوری بازی تراکتورسازی و استقلال گفت: اشکان خورشیدی داور مسابقه بود و رضا سخندان و محمدرضا ابوالفضلی کمک‌هایش بودند. بازی دو تیم بسیار سده بود و داوری مسابقه هم ساده و راحت بود. تمام تصمیم‌هایی که داور مسابقه تا اواخر مسابقه گرفت کاملا درست بود.

وی افزود: در دقیقه ۱۲ اعتراض بازیکنان تراکتورسازی به داور در مورد پنالتی رخ داده در محوطه جریمه استقلال درست نبود و تصمیم داور کاملاً صحیح بود. در دقیقه ۸۳ هم در محوطه جریمه تراکتورسازی پنالتی رخ نداد.

رودنیل با اشاره به درگیری‌های آخر مسابقه عنوان کرد: در دقایق پایانی بازی درگیری رخ داد که به نظرم داور باید امید ابراهیمی را به خاطر حرکت تهاجمی که انجام داد با نشان دادن کارت قرمز از میدان اخراج می‌کرد. دادن کارت زرد به او کافی نبود. محاسبه ۴ دقیقه وقت اضافه هم برای نیمه دوم بازی زیاد بود و ۳ دقیقه وقت تلف شده منطقی بود و به همین دلیل هم قلعه‌نویی به این مساله معترض شد.

رودنیل با اشاره به طراحی زمین بازی گفت: طراحی زیبایی روی چمن ورزشگاه یادگار امام تبریز انجام شده بود که بسیار زیبا و دیدنی بود و حتی در کشورهای اروپایی نیز چنین طراحی دیده نمی‌شد.

وی با انتقاد از زمان مفید کم بازی دو تیم گفت: در کل بازی دو تیم استقلال و تراکتورسازی فقط ۵۴ دقیقه وقت مفید داشت و شما این زمان را با زمان مفید ۶۹ دقیقه‌ای بازی بارسا و یونتوس مقایسه کنید./فارس

پاسخی بگذارید