بازیکن تیم فوتبال نفت آبادان گفت: من به بهادر عبدی هم گفته بودم که اینها این بچه را خراب می‌کنند من رویم نمی‌شود دیگر با هانی صحبت کنم و نمی‌دانم چه بگویم.
تاریخ: ۲۲:۴۳ :: ۱۳۹۶/۰۱/۳۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،رضا نورمحمدی در مورد بازی امروز مقابل سایپا گفت:‌ خدا را شکر امروز ما بازی را بردیم و ماندن‌مان در لیگ برتر قطعی شد و ان‌شاءالله سال آینده برنامه‌ریزی دقیق‌تری انجام می‌دهند. نورمحمدی همچنین در مورد حوادثی که در جشن قهرمانی تیم پرسپولیس برای هانی نوروزی پیش آمد، گفت: قبل […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،رضا نورمحمدی در مورد بازی امروز مقابل سایپا گفت:‌ خدا را شکر امروز ما بازی را بردیم و ماندن‌مان در لیگ برتر قطعی شد و ان‌شاءالله سال آینده برنامه‌ریزی دقیق‌تری انجام می‌دهند.

نورمحمدی همچنین در مورد حوادثی که در جشن قهرمانی تیم پرسپولیس برای هانی نوروزی پیش آمد، گفت: قبل از اینکه بازی شروع شود با مهدی طارمی صحبت کردم. نمی‌دانم چه کسی این کار را کرد و مسبب این کار چه کسی بوده است. من سال گذشته دست هانی را گرفتم و به داخل زمین بردم کسی اجازه به خودش نمی‌داد که جلوی ما را بگیرد. بالاخره یک اتفاق نادری افتاد که یک بازیکن در جوانی فوت می‌کند. در این مدت ۲ سال هواداران همیشه در دقیقه ۲۴ هادی نوروزی را تشویق کردند.

وی افزود: من زمانی متوجه شدم در بازی دیروز چه اتفاقی افتاده که هیچ‌کس جواب تلفن‌های همسر هادی نوروزی را نمی‌دهد. ما پرسپولیسی هستیم و ادا در نمی‌آوریم.

نورمحمدی اظهار داشت: من به بهادر عبدی هم گفته بودم که اینها این بچه را خراب می‌کنند من رویم نمی‌شود دیگر با هانی صحبت کنم و نمی‌دانم چه بگویم. همسر هادی می‌گوید جواب تلفن من را هیچ‌کس در پرسپولیس نمی‌دهد دل بچه را شکستن هنر نیست. هواداران ما ۲ سال منتظر این صحنه هستند که نحوه خوشحالی این کودک را از نزدیک ببینند که اگر پدرش نیست هواداران پشت‌سرش هستند. به نظر من باید باشگاه از هانی و خانواده وی دل‌جویی کند./فارس

پاسخی بگذارید