سرمربی تیم فوتبال نفت تهران تأکید کرد که گسترش فولاد در بازی مقابل این حتی یک موقعیت گل هم نداشته است.
تاریخ: ۲۲:۲۴ :: ۱۳۹۶/۰۱/۳۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علی دایی پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل گسترش فولاد تبریز در نشست خبری این بازی اظهار داشت: با وجود قوی بودن و جذاب بودن این بازی، اما موقعیت‌های چندانی از سوی دو تیم ایجاد نشد. فکر می‌کنم بازی بسیار خوبی بود. حریف قوی بود، اما موقعیت‌های زیادی نداشت. […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علی دایی پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل گسترش فولاد تبریز در نشست خبری این بازی اظهار داشت: با وجود قوی بودن و جذاب بودن این بازی، اما موقعیت‌های چندانی از سوی دو تیم ایجاد نشد. فکر می‌کنم بازی بسیار خوبی بود. حریف قوی بود، اما موقعیت‌های زیادی نداشت.

وی ادامه داد: شاگردان ما بازی بسیار خوبی انجام دادند و عملکرد آنها راضی‌کننده بود. ما حتی یک موقعیت هم به تیم حریف ندادیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در خصوص اینکه چرا موقعیت زیادی وجود نداشت و گویا از نتیجه مساوی هم راضی است، گفت: ما برای تساوی به تبریز نیامده بودیم و تنها هدف‌مان کسب سه امتیاز بازی بود. شما نگاه کنید که ما در نیمه دوم چند بار تلاش کردیم و موقعیت داشتیم، اما نتوانستیم به گل برسیم. با این وجود اولویت برای ما گل نخوردن بود.

دایی در پاسخ به این سؤال که نفت مشکلات زیادی دارد و آیا این مشکلات حل خواهد شد یا نه، اظهار داشت: این مسائل دیگر لوث شده و شرایط در حال حاضر مانند گذشته است./تسنیم

پاسخی بگذارید