سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: در بازی با سایپا دنبال نتیجه بودیم تا ارائه بازی زیبا.
تاریخ: ۲۲:۲۱ :: ۱۳۹۶/۰۱/۳۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،فیروز کریمی بعد از بازی تیمش مقابل سایپا در نشست خبری گفت: با توجه به شرایط جدول بازی بسیار حساس بود و ما بیشتر به دنبال نتیجه بودیم تا ارائه بازی زیبا. ما به فکر فرار از ته جدول هستیم و روش بازی‌مان به این خاطر دفاعی شد. وی افزود: […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،فیروز کریمی بعد از بازی تیمش مقابل سایپا در نشست خبری گفت: با توجه به شرایط جدول بازی بسیار حساس بود و ما بیشتر به دنبال نتیجه بودیم تا ارائه بازی زیبا. ما به فکر فرار از ته جدول هستیم و روش بازی‌مان به این خاطر دفاعی شد.

وی افزود: شاید بعد از گل تا حدودی بازی دفاعی ارائه دادیم اما هرگز به بازی تاخیری و ضد فوتبال روی نیاوردیم. حتی حملات زیادی روی دروازه حریف تدارک دیدیم و آنها هم موقعیت‌هایی را ایجاد کردند و در کل هر دو تیم فوتبال زیبایی را به نمایش گذاشتند.

کریمی خاطر نشان کرد: امروز بدون اشکال بازی کردیم و این چیز جدیدی نبود چرا که از زمانی که تغییر و تحولات در تیم ایجاد کردیم در ۸ – ۹ مسابقه اخیر عملکرد خوبی داشتیم. ما در ۶ بازی گل نخوردیم آن هم مقابل تیم‌هایی چون سپاهان، پرسپولیس و همین سایپا که تیم خیلی خوبی هست. از عملکرد همه نفرات تیمم راضی‌ام و امیدوارم این پیروزی مبارک مردم آبادان باشد. نفت آبادان لیاقت این را دارد که در لیگ برتر بماند. مردم آبادان با نتایج نفت زندگی و از فاصله این بازی تا بازی بعد فقط به فوتبال فکر می‌کنند.

سرمربی نفت آبادان تاکید کرد: هواداران ما به صورت بی‌سابقه از ما حمایت کردند و فوتبالی هم که ما ارائه دادیم واقعاً زیبا بود. هرچند اول به نتیجه فکر می‌کردیم تا بتوانیم ماندنمان را قطعی کنیم. همانطور که گفتم حیف است آبادان در لیگ برتر نباشد. تیم‌هایی مثل نفت آبادان، ملوان، ماشین‌سازی، سپید رود رشت، نساجی مازندران، از جمله تیم‌هایی هستند که هوادار دارند و باید در لیگ برتر باشند چرا که فوتبال بدون تماشاگر جذابیتی ندارد. امیدوارم فوتبال آبادان فصل بعد در لیگ برتر شکوفایی بیشتری داشته باشد.

وی در واکنش به این سوال که آیا شما مانند فصل پیش بعد از نگه داشتن ملوان در لیگ برتر از نفت آبادان هم جدا خواهید شد؟ عنوان کرد: با عیسی‌زاده صحبت‌هایی داشتم نیازی نمی‌بینم از مدیریت باشگاه تعریف کنم، تا بگویند تملق کرد، او زحمات زیادی برای نفت کشیده است و واقعاً زحماتش بی‌نظیر بوده است. عیسی‌زاده خسته است و به همین خاطر گفت بعد از بازی‌های لیگ در مورد آینده صحبت کنیم. مردم آبادان بسیار خونگرم هستند و خیلی خوب فوتبال را تحلیل می‌کنند. به هر شکل امیدوارم آنها از عملکرد ما راضی باشند. من خیلی خوشحالم توانستم به فوتبال آبادان خدمت کنم و این تیم در لیگ برتر ماند.

کریمی گفت: خوشبختانه هیچ یک از تیم‌هایی که من سرمربی آن بودم سقوط نکردند، تیم‌هایی مثل ابومسلم، ملوان، ذوب‌آهن، تا آستانه سقوط رفتند، خوشبختانه آنها در لیگ نگه داشتیم. ما از بعد از عید جزو تیم‌هایی بودیم که بیشترین امتیاز را کسب کردیم، برای این که به ترکیب دلخواهمان برسیم زمان زیادی طول کشید اما در نهایت مشکلات حل شد. خدا را شکر از تعطیلات نهایت استفاده را بردیم و حتی از جوانان خوب آبادانی در ترکیب‌مان سود بردیم. فوتبال آبادان جوانان خوبی دارد که امیدوارم این ۵ -۶ بازیکنی که مورد استفاده قرار دایدم پشتوانه خوبی برای تیم فصل بعد باشند. /تسنیم

پاسخی بگذارید