در اواخر بازی تراکتورسازی و استقلال، بین بازیکنان دو تیم درگیری بوجود آمد.
تاریخ: ۲۲:۱۹ :: ۱۳۹۶/۰۱/۳۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم‌‌های فوتبال تراکتورسازی – استقلال از هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر ساعت ۱۷:۴۵ در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود میزبان به پایان رسید. حواشی نیمه دوم به شرح زیر است: * نورافکن های ورزشگاه از دقیقه ۵۴ […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم‌‌های فوتبال تراکتورسازی – استقلال از هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر ساعت ۱۷:۴۵ در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود میزبان به پایان رسید. حواشی نیمه دوم به شرح زیر است:

* نورافکن های ورزشگاه از دقیقه ۵۴ روشن شد تا این دیدار زیر نور برگزار شود.

* امیر قلعه‌نویی که از دست فرزاد حاتمی عصبانی شده بود، پس از اینکه او در دقیقه ۶۴ توپ را به بازیکن استقلال داد، با پای چپ، بطری آبی که در کنارش بود را شوت کرد.

* از دقیقه ۷۵، هواداران استقلال کم کم ورزشگاه را ترک کردند. برخی از هواداران تراکتورسازی نیز این کار را انجام دادند.

* سعید آقایی، مدافع – هافبک تراکتورسازی دچار مصدومیت شد. حتی آمبولانس هم برای انتقال او به بیمارستان به کنار نیمکت آمد، اما بازیکن تراکتورسازی به یک باره به بازی برگشت!

* پس از گل تراکتورسازی، ورزشگاه منفجر شد. علاوه بر ترکیدن انواع مواد محترقه، مواد دودزا هم در ورزشگاه دیده می‌شد.

* پس از درگیری به وجود آمده، هواداران تراکتورسازی علیه داور شعار دادند.

* در اواخر بازی امید ابراهیمی روی شهرام گودرزی مرتکب خطا شد که با اعتراض هافبک تراکتورسازی روبه‌رو و در ادامه بین ابراهیمی و سایر بازیکنان تراکتورسازی درگیری بوجود آمد و  بازی برای لحظاتی تحت تأثیر این اتفاق بود.

* زمانی داور سوت پایان بازی را به ثمر رساند، باز هم بین بازیکنان دو تیم درگیری بوجود آمد، امیر قلعه‌نویی هم به وسط زمین رفت. در ادامه، علیرضا منصوریان و محمد خرمگاه سعی کردند جو را آرام کنند.

* در حالی که بسیاری از هواداران تراکتورسازی ورزشگاه را ترک کرده بودند، اما دوباره به ورزشگاه بازگشتند. مأموران قصد داشتند هواداران را به بیرون هدایت کنند، اما آنها حاضر به ترک ورزشگاه نشدند.

* از سوی هواداران تراکتورسازی مواد منفجره زیادی به سمت زمین پرتاب و منفجر شد. آنها همچنین سمت نیروی انتظامی و خبرنگاران هم سنگ پرتاب کردند.

* مأموران نیروی انتظامی برای اینکه بین هواداران دو تیم درگیری بوجود نیاید، هواداران استقلال را در محاصره خود قرار دادند. در این لحظه، هواداران تراکتورسازی به شدت علیه هواداران استقلال شعار سر می‌دادند.

* هواداران استقلال که از جو ورزشگاه و شعارهای تند تماشاگران تبریزی ناراحت بودند، به سعید فتاحی مسئول برگزاری مسابقات اعتراض کردند.

*  یکی از عکاسان به دلایل نامعلوم از سوی مأموران دستگیر شد./تسنیم

پاسخی بگذارید