مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز پشتیبانی و حمایت هواداران این تیم را باعث پیروزی سرخپوشان تبریزی مقابل استقلال دانست.
تاریخ: ۲۲:۱۶ :: ۱۳۹۶/۰۱/۳۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،خالد شفیعی پس از برتری یک بر صفر تراکتورسازی تبریز مقابل استقلال در هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر اظهار داشت: امروز نصف انرژی‌مان را مدیون هواداران بودیم و خدا را شکر می‌کنم که توانستیم سه امتیاز بازی را بگیریم. وی در مورد اینکه تراکتورسازی باید در فینال جام حذفی برابر نفت […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،خالد شفیعی پس از برتری یک بر صفر تراکتورسازی تبریز مقابل استقلال در هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر اظهار داشت: امروز نصف انرژی‌مان را مدیون هواداران بودیم و خدا را شکر می‌کنم که توانستیم سه امتیاز بازی را بگیریم.

وی در مورد اینکه تراکتورسازی باید در فینال جام حذفی برابر نفت تهران به میدان برود، گفت: ما در لیگ و جام حذفی با نفت تهران بازی داریم که هر دو دیدار سخت است. هواداران ما لیاقت این جام را دارند و کمترین کاری که می‌توانیم برای آنها انجام دهیم، گرفتن همین جام حذفی است.

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در خصوص وضعیت خود برای فصل آینده تصریح کرد: من اهل چاپلوسی نیستم، اما باید بگویم فارغ از پیشنهاداتی که داشتم، خوشحالم در تراکتورسازی ماندم./تسنیم

پاسخی بگذارید