هافبک تراکتورسازی تبریز گفت: بازی بسیار جانداری بود که تعیین کننده نایب قهرمان لیگ برتر بود که خدا را شکر ما برنده این شدیم.
تاریخ: ۲۲:۱۰ :: ۱۳۹۶/۰۱/۳۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمد نوری پس از برتری این تیم مقابل استقلال گفت: بازی خیلی خوب بود و استقلال نیز نشان داد تیم خوبی است. بازی بسیار جانداری بود که تعیین کننده نایب قهرمان لیگ برتر بود که خدا را شکر ما برنده این شدیم. این ۳ امتیاز را به هواداران عزیزمان و […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمد نوری پس از برتری این تیم مقابل استقلال گفت: بازی خیلی خوب بود و استقلال نیز نشان داد تیم خوبی است. بازی بسیار جانداری بود که تعیین کننده نایب قهرمان لیگ برتر بود که خدا را شکر ما برنده این شدیم. این ۳ امتیاز را به هواداران عزیزمان و خانواده بازماندگان حوادث اخیر استان آذربایجان تقدیم می‌کنیم و امیدوارم ما را در غم خود شریک بدانند. دو بازی در لیگ برتر و یک فینال جام‌حذفی برای ما باقی مانده و امیدوارم در این یه بازی نیز عملکرد خوبی داشته باشیم و دل هواداران شاد کنیم.

هافبک تراکتورسازی در خصوص حضور هواداران این تیم در ورزشگاه یادگار امام (ره) عنوان کرد: اگر از ابتدای فصل ورزشگاه یادگار در اختیار ما بود شرایط ما بسیار متفاوت بود. در این دیدار ۴۵ هزار نفر در ورزشگاه حضور داشتند و این شرایط با حضور ۵ هزار هوادار در ورزشگاه بسیار متفاوت است. در نیم فصل نیز اتفاقاتی برای ما افتاد که باعث شد دچار مشکل شویم و ما را خراب کند.

وی خاطرنشان کرد: این اتفاقات تیم ما را خراب کرد وگرنه ما مدعی قهرمانی بودیم و در حال حاضر نیز با غیرت و تعصب در حال تلاش برای خوشحالی هواداران هستیم./تسنیم

پاسخی بگذارید