مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: خوشحالیم توانستیم در دیدار حساس برابر استقلال به ۳ امتیاز دست پیدا کنیم و هواداران نیز ما را شرمنده خود کردند.
تاریخ: ۲۲:۰۷ :: ۱۳۹۶/۰۱/۳۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سعید آقایی پس از برتری تراکتورسازی مقابل استقلال گفت: بازی بسیار خوبی بود و هواداران ما نیز با حضورشان ما را شرمنده کردند. خوشحالم توانستیم در دیداری حساس به ۳ امتیاز دست پیدا کنیم و شانس خود را برای نایب قهرمانی لیگ افزایش بدهیم. وی در خصوص مصدومیت خود عنوان […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سعید آقایی پس از برتری تراکتورسازی مقابل استقلال گفت: بازی بسیار خوبی بود و هواداران ما نیز با حضورشان ما را شرمنده کردند. خوشحالم توانستیم در دیداری حساس به ۳ امتیاز دست پیدا کنیم و شانس خود را برای نایب قهرمانی لیگ افزایش بدهیم.

وی در خصوص مصدومیت خود عنوان کرد: در دقیقه ۵۸ مرا از پشت زدند که این باعث شد کمی با درد بازی کنم. در حال حاضر نیز درد دارم اما من همیشه با این درد برای تراکتورسازی بازی کرده‌ام. اگر شرایط مهیا باشد در دیدارهای باقی‌مانده نیز برای تیم به میدان خواهم رفت و درد را تحمل می‌کنم.

مدافع تراکتورسازی در خصوص شایعه جدایی خود از این تیم و همچنین مسائل مالی، عنوان کرد: بعضی رفتارها واقعاً ما را اذیت می‌کند و این در حالی است که با جان و دل بازی می‌کنیم. یک تشکر زبانی نیز خستگی را از تنمان خارج می‌کند. کاپیتان تیم ما هرچه می‌گوید برای من حجت است حتی اگر مرا از باشگاه بیرون کنند. کیانی درباره مسائل مالی هرچه بگوید حرف دل ما است و تا آخر پشت او می‌ایستم.

آقایی درباره اینکه گفته شده فصل آینده به پرسپولیس می‌رود، اظهار داشت: تو را خدا این شایعات را نگویید و بس کنید، از شنیدن آن خسته شده‌ام./تسنیم

پاسخی بگذارید