سرمربی تراکتورسازی تبریز در پایان نیمه نخست دیدار تیمش مقابل استقلال به داور این دیدار اعتراض کرد.
تاریخ: ۱۹:۴۱ :: ۱۳۹۶/۰۱/۳۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دیدار تراکتورسازی – استقلال از ساعت ۱۷:۴۵ امروز (پنجشنبه) در چارچوب هفته بیست و هشتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز آغاز شده است. * منصوریان در دقایق نخست در کنار زمین تیمش را هدایت می‌کرد و در ادامه محمد خرمگله به کنار زمین آمد. *اشکان […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دیدار تراکتورسازی – استقلال از ساعت ۱۷:۴۵ امروز (پنجشنبه) در چارچوب هفته بیست و هشتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز آغاز شده است.

* منصوریان در دقایق نخست در کنار زمین تیمش را هدایت می‌کرد و در ادامه محمد خرمگله به کنار زمین آمد.

*اشکان خورشیدی در دقایق نخست بازی، به سمت مهدی رحمتی رفت و بابت اتلاف وقت به او تذکر داد. چند دقیقه بعد، رحمتی باز هم همین کار را تکرار کرد که داور بازی این بار تذکر جدی‌تری به او داد.

*در حالی که نیمه نخست بازی به پایان رسیده بود، اما هواداران همچنان در حال ورود به ورزشگاه هستند. تعداد آنها در حال حاضر به حدود ۵۵ هزار نفر می‌رسد.

*پس از اتمام نیمه نخست و در حالی که بازیکنان در حال ترک زمین بودند، هواداران تراکتورسازی علیه اوشعار دادند و در سمت مقابل نیز هواداران استقلال او را تشویق کردند.

*امیر قلعه نویی در پایان نیمه اول، به عملکرد داور اعتراض کرد.

*برخی از هواداران تراکتورسازی، قصد رفتن به سمت هواداران استقلال را داشتند که ماموران نیروی انتظامی این اجازه را به آنها نداد./تسنیم

پاسخی بگذارید