تاریخ: ۸:۱۴ :: ۱۳۹۴/۰۶/۰۷
نام نویسنده: sobhan

  دو تیم میلان و امپولی، امشب در ورزشگاه سن سیرو شهر میلان به مصاف یکدیگر خواهند رفت.       به گزارش “مازنداسپرت“، پس از شکست در هفته ی اول مقابل فیورنتینا، میلان به دنبال اولین پیروزی فصل خواهد بود. میلان شاگردان میهایلوویچ پس از یک پیش فصل ضعیف ، در اولین بازی خود […]

 

دو تیم میلان و امپولی، امشب در ورزشگاه سن سیرو شهر میلان به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

 

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، پس از شکست در هفته ی اول مقابل فیورنتینا، میلان به دنبال اولین پیروزی فصل خواهد بود.

میلان

شاگردان میهایلوویچ پس از یک پیش فصل ضعیف ، در اولین بازی خود در سری آ نیز عملکرد ضعیفی داشتند و ۲-۰ مغلوب فیورنتینا شدند. حال آنها باید در دومین دیدار مقابل امپولی قرار بگیرند. میلان تغییرات زیادی در ترکیب خود، به خصوص در خط حمله می‌بیند. با پیوستن بالوتلی، میلان در حال حاضر ۴ مهاجم دارد ولی در دیگر خطوط، ضعف‌های زیادی در ترکیب این تیم به چشم می‌خورد که نشان از حضور ضعیف در نقل و انتقالات است.جرمی منز به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیمش نخواهد بود و همچنین احتمال حضور بالوتلی در ترکیب اصلی نیز وجود دارد.

امپولی

امپولی در دیدار اول خود در سری آ، مانند میلان شکست خورد و شروع ضعیفی در سری آ را تجربه کرد.آنها نیز مانند میلان، پیش فصل خوبی را پشت سر نگذاشتند و در بیشتر دیدارها، با شکست روبرو شدند. با این حال، امپولی مقابل میلان آمار خوبی دارد. در ۵ دیدار اخیر بین دو تیم، ۲ پیروزی برای میلان، ۲ تساوی و ۱ پیروزی برای امپولی به ثبت رسیده است. امپولی نیز برای این دیدار، محروم و مصدوم ندارد.

 

منبع:ورزش۳


 

 

 

 

 

پاسخی بگذارید