تاریخ: ۸:۰۹ :: ۱۳۹۴/۰۶/۰۷
نام نویسنده: sobhan

دو تیم بایرن مونیخ و بایر لورکوزن، امروز در ورزشگاه آلیانز آره‌نا شهر مونیخ به مصاف یکدیگر خواهند رفت.   به گزارش “مازنداسپرت“، ویدال برای اولین بار پس از حضورش در بایرن مقابل تیم سابقش قرار خواهد گرفت. بایرن مونیخ شاگردان پپ گواردیولا در دو دیدار اخیر خود در بوندس لیگا، ۲ پیروزی کسب کرده […]

دو تیم بایرن مونیخ و بایر لورکوزن، امروز در ورزشگاه آلیانز آره‌نا شهر مونیخ به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، ویدال برای اولین بار پس از حضورش در بایرن مقابل تیم سابقش قرار خواهد گرفت.

بایرن مونیخ

شاگردان پپ گواردیولا در دو دیدار اخیر خود در بوندس لیگا، ۲ پیروزی کسب کرده اند و با آمادگی کامل پا به این دیدار خواهند گذاشت. بایرن در پیش فصل نیز عملکرد خوبی داشت و در بیشتر دیدارهای خود به پیروزی رسید.همچینن با جذب ستاره‌هایی نظیر داگلاس کاستا و آرتورو ویدال، گواردیولا امیدوار است امسال نیز در تمامی جام‌ها از مدعیان اصلی باشد. با این حال، این دیدار اولین محک جدی آنها خواهد بود تا مشخص شود آیا بایرن برای کسب چهارمین قهرمانی پیاپی بوندس لیگا آماده است یا نه.

لورکوزن

شاگردان راجرز اشمیت در بوندس لیگا، ۲ پیروزی کسب کرده اند و مثل بایرن ۶ امتیازی هستند. با این حال، آنها به دلیل دیدار در پلی آف چمپیونزلیگ، از لحاظ بدنی خسته تر از حریف هستند، هر چند که با پیروزی مقابل لاتزیو و صعود به چمپیونزلیگ از لحاظ روحی آمادگی بالایی دارند. در دیدارهای رو در رو، آمار به نفع بایرن است. در ۵ دیدار اخیر دو تیم، ۳ پیروزی برای بایرن، ۱ تساوی و ۱ شکست برای این تیم بدست آمده است.با جدایی سان هئونگ مین، اشمیت اولین دیدار خود بدون حضور ستاره ی کره ای را پشت سر خواهد گذاشت.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید