تا پیش از آغاز دیدار تراکتورسازی - استقلال آنچه بیش از همه نمود داشت، اتفاقاتی بود که روی سکوهای ورزشگاه رقم خورد.
تاریخ: ۱۸:۵۸ :: ۱۳۹۶/۰۱/۳۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دیدار دو تیم تراکتورسازی و استقلال از ساعت ۱۷:۴۵ امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز آغاز شد. پیش از آغاز بازی امیرقلعه‌نویی به رسم میهمان‌نوازی به سمت نیمکت استقلال رفت و به علیرضا منصوریان خوش‌آمد گفت. این در حالی بود که قلعه‌نویی منصوریان را به عنوان آخرین نفر […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دیدار دو تیم تراکتورسازی و استقلال از ساعت ۱۷:۴۵ امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز آغاز شد. پیش از آغاز بازی امیرقلعه‌نویی به رسم میهمان‌نوازی به سمت نیمکت استقلال رفت و به علیرضا منصوریان خوش‌آمد گفت. این در حالی بود که قلعه‌نویی منصوریان را به عنوان آخرین نفر در آغوش گرفت.

* سینا عشوری و هادی محمدی که نمی‌توانند برای تراکتورسازی به میدان بروند در ورزشگاه حضور یافتند و با وریا غفوری، مدافع – هافبک تیم استقلال خوش‌وبش گرمی داشتند.

* هنگامی که بازیکنان تراکتورسازی برای تعویض لباس‌های‌شان به رختکن می‌رفتند استقلالی‌ها ابتدا آنها را هو کردند که در این میان یک بطری آب نیز به سمت بازیکنان تیم میزبان پرتاب شد. همین موضوع واکنش هواداران تراکتورسازی را به همراه داشت و آنها شعارهای تندی علیه تیم استقلال سر دادند.

* مصفطی آجورلو، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در ورزشگاه حاضر شد.

* بازیکنان تیم استقلال پیش از وارد شدن به زمین مسابقه به شکلی هماهنگ حرکات جالبی را به مربی خود انجام دادند.

* امید ابراهیمی، خسرو حیدری، جابر انصاری و بهنام برزای پیش از آغاز مسابقه به سمت امیر قلعه‌نویی رفتند و از او رخصت گرفتند.

* پیراهن بزرگ تراکتورسازی در سکوهای روبه‌روی جایگاه نصب شده است.

* قبل از آغاز بازی به احترام درگذشتگان سیل آذربایجان یک دقیقه سکوت در ورزشگاه برقرار و فاتحه‌ای قرائت شد.

* ژست‌های جالب علیرضا منصوریان در کنار زمین سوژه عکاسان شد.

* بازیکنان هر دو تیم حلقه اتحاد تشکیل داده‌اند.

* در حالی که همه منتظر برخورد سید مهدی رحمتی با امیر قلعه‌نویی بودند دروازه‌بان تیم استقلال از سمت دیگری به درون دروازه‌اش رفت تا با قلعه‌نویی روبه‌رو نشود.

* سیدمهدی رحمتی که از همان دقایق ابتدایی ورودش به زمین با واکنش خوبی از سوی هواداران تراکتورسازی روبه‌رو نشده بود در ابتدای بازی بار دیگر شعارهایی توسط هواداران تراکتورسازی علیه او سر داده شد. /تسنیم

پاسخی بگذارید