مدافع میانی بارسلونا به شایستگی رقیب ایتالیایی تیمش در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برای صعود به مرحله بعد اعتراف کرد.
تاریخ: ۱۱:۵۴ :: ۱۳۹۶/۰۱/۳۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،بارسلونا در جبران شکست ۳ بر صفر برابر یوونتوس در دور رفت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان ناکام بود و در بازی برگشت نتوانست به نتیجه‌ای بهتر از تساوی بدون گل دست پیدا کند تا به این ترتیب برای دومین سال متوالی از رسیدن به مرحله نیمه نهایی […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،بارسلونا در جبران شکست ۳ بر صفر برابر یوونتوس در دور رفت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان ناکام بود و در بازی برگشت نتوانست به نتیجه‌ای بهتر از تساوی بدون گل دست پیدا کند تا به این ترتیب برای دومین سال متوالی از رسیدن به مرحله نیمه نهایی رقابت‌ها باز ماند.

جرارد پیکه، مدافع آبی‌و‌اناری‌ها که تیمش برای اولین بار از ماه می سال ۲۰۱۳ نتوانست در یک بازی خانگی در لیگ قهرمانان اروپا گل بزند، گفت: تماشای نوکمپ پر از هوادارانی که حتی بعد از شکست ما را تشویق و حمایت کردند، برای من به عنوان یک بارسایی مایه مباهات بود. جبران نتیجه بازی رفت واقعاً سخت بود و با اینکه چند موقعیت خوب داشتیم نتوانستیم به گل برسیم. هرچه از زمان بازی می‌گذشت، احتمال اینکه نتیجه بازی رفت را جبران کنیم کم و کمتر می‌شد.

وی افزود: یوونتوس می‌داند چطور باید دفاعی بی‌عیب و نقص انجام دهد و یک بار دیگر این موضوع را ثابت کرد. بیانکونری به شیوه‌ای بازی می‌کند که متناسب بازیکنانی است که در این تیم بازی می‌کنند. در مجموع دو بازی رفت و برگشت، یوونتوس بهتر از ما بازی کرد و حقش بود که صعود کند. برای آنها آرزوی موفقیت و فکر می‌کنم که این تیم پتانسیل قهرمانی دارد./تسنیم

پاسخی بگذارید