سازمان تیم‌های ملی اسامی ترکیب تیم ملی دوومیدانی ایران در بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی را اعلام کرد.
تاریخ: ۱۱:۴۶ :: ۱۳۹۶/۰۱/۳۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از روابط عمومی دوومیدانی، سازمان تیم های ملی فدراسیون دوومیدانی ترکیب تیم ملی کشورمان در بازی های همبستگی کشورهای اسلامی را اعلام کرد. تیمور غیاثی، سخنگوی سازمان تیم های ملی فدراسیون دوومیدانی در این خصوص در گفت و گویی کوتاه اظهار داشت: با ارزیابی صورت گرفته برای […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از روابط عمومی دوومیدانی، سازمان تیم های ملی فدراسیون دوومیدانی ترکیب تیم ملی کشورمان در بازی های همبستگی کشورهای اسلامی را اعلام کرد.

تیمور غیاثی، سخنگوی سازمان تیم های ملی فدراسیون دوومیدانی در این خصوص در گفت و گویی کوتاه اظهار داشت: با ارزیابی صورت گرفته برای انتخاب ترکیب تیم ملی دوومیدانی ایران در بازی های همبستگی کشورهای اسلامی، احسان حدادی، محمود صمیمی، رضا مقدم، علی ثمری، کیوان قنبرزاده، علی خدیور، رضا قاسمی، حسن تفتیان، سبحان طاهرخانی، مریم طوسی، فرزانه فصیحی و سپیده توکلی ۱۲ ورزشکاری هستند که اردوی آماده سازی پیش از اعزام به مسابقات را از شنبه ۲ اردیبهشت ماه در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران آغاز خواهند کرد.

وی افزود: در این اردو سحر ضیایی و امینه کشیری نیز حضور خواهند داشت تا پس از بررسی و ارزیابی نهایی از این ۲ ورزشکار، یکی را نیز به ترکیب اصلی اضافه کرده و کاروان تیم ملی دوومیدانی را با ۱۳ دو ومیدانی کار راهی اذربایجان کنیم.

بازی های همبستگی کشورهای اسلامی از ۲۷ تا ۳۱ اردیبهشت ماه در باکوی آذربایجان برگزار خواهد شد./فارس

پاسخی بگذارید