کاپیتان آبی-اناری‌ها پس از شکست مقابل یووه و حذف شدن از لیگ قهرمانان اروپا دلیل اصلی حذف شدنشان را عملکرد ضعیفشان در بازی رفت عنوان کرد.
تاریخ: ۱۱:۴۵ :: ۱۳۹۶/۰۱/۳۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم فوتبال یوونتوس شب گذشته در بازی برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا میهمان بارسلونا بود که این دیدار با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید تا یووه در مجموع با نتیجه ۳ بر صفر به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کند. آندرس اینیستا، کاپیتان با اخلاق […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم فوتبال یوونتوس شب گذشته در بازی برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا میهمان بارسلونا بود که این دیدار با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید تا یووه در مجموع با نتیجه ۳ بر صفر به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کند.

آندرس اینیستا، کاپیتان با اخلاق بارسلونا پس از این شکست و حذف شدن از لیگ قهرمانان اروپا گفت: دلیل اول و اصلی باخت ما مقابل یووه خودمان بودیم چون در بازی رفت مقابل یوونتوس بازی بدی انجام دادیم.

وی افزود: اکنون پس از حذف شدن از لیگ قهرمانان اروپا احساس ناراحتی می‌کنیم اما اکنون ما پیش رو خود لالیگا و جام حذفی را داریم و این بازیکنان برای برای کسب این جام‌ها تمام تلاش خود را خواهند کرد/فارس

پاسخی بگذارید