تاریخ: ۷:۵۹ :: ۱۳۹۴/۰۶/۰۷
نام نویسنده: sobhan

دو تیم منچسترسیتی و واتفورد، امروز در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر به مصاف یکدیگر خواهند رفت.     به گزارش “مازنداسپرت“، شاگردان پیگرینی به دنبال ادامه روند بسیار خوب خود در لیگ برتر هستند. منچسترسیتی شاگردان پیگرینی با آمادگی بسیار بالا خود را برای دیدار امروز آماده می‌کنند. آنها در ۳ بازی اخیر خود، ۳ […]

دو تیم منچسترسیتی و واتفورد، امروز در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، شاگردان پیگرینی به دنبال ادامه روند بسیار خوب خود در لیگ برتر هستند.

منچسترسیتی

شاگردان پیگرینی با آمادگی بسیار بالا خود را برای دیدار امروز آماده می‌کنند. آنها در ۳ بازی اخیر خود، ۳ پیروزی کسب کرده اند و تنها تیم ۹ امتیازی جدول هستند. همچنین در این ۳ بازی، ۸ گل به ثمر رسانده اند و برای تمامی رقبا خط و نشانی جدی کشیده اند. به نظر سیتی تمام هدف خود را بر قهرمانی این فصل تنظیم کرده و بازیکنانی که جذب کرده نیز برای این هدف می‌جنگند. بازگشت یحیی توره به روزهای خوب، موتور سیتی در میانه میدان را دوباره راه انداخته است. پابلو زابالتا به دلیل مصدومیت ممکن است بازی امروز را از دست دهد. همچنین احتمال حضور مانگالا در ترکیب سیتی برای اولین بار وجود دارد.

واتفورد

واتفورد لیگ را با ۳ تساوی شروع کرده است. هفته ی اول آنها موفق شدند در گودیسون پارک، ۲-۲ اورتون را متوقف کنند. هفته ی دوم مقابل وست بروم و هفته ی سوم مقابل ساوتهمپتون موفق به کسب تساوی شده اند. با این حال، دیدارهای آنها در ۲ سال اخیر مقابل سیتی با پیروزی های پر گل سیتیزن ها همراه بوده است. سال گذشته سیتی موفق شد ۴-۲ آنها را شکست دهد و دو سال پیش، ۳-۰ موفق به کسبپ یروزی شد.جوئل اکستراند، مدافع واتفورد به دلیل مصدومیت، قادر به همراهی تیمش در بازی امروز نیست.

منبع:ورزش۳

 

پاسخی بگذارید