مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: آنطور که از بچه‌ها شنیدم هانی را از بالا به داخل زمین راه ندادند.
تاریخ: ۱۱:۱۱ :: ۱۳۹۶/۰۱/۳۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حسین ماهینی در خصوص قهرمانی پرسپولیس در شانزدهمین دوره لیگ برتر گفت: فقط باید خدا را شکر کنم بابت این قهرمانی و یک تشکر ویژه از باشگاه، مدیریت، کادرفنی و هواداران داشته باشم. وی در خصوص ممانعت از ورود هانی نوروزی در جشن قهرمانی پرسپولیس عنوان کرد: اصلا این موضوع […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حسین ماهینی در خصوص قهرمانی پرسپولیس در شانزدهمین دوره لیگ برتر گفت: فقط باید خدا را شکر کنم بابت این قهرمانی و یک تشکر ویژه از باشگاه، مدیریت، کادرفنی و هواداران داشته باشم.

وی در خصوص ممانعت از ورود هانی نوروزی در جشن قهرمانی پرسپولیس عنوان کرد: اصلا این موضوع را متوجه نشدم. من کاپ را فقط یک لحظه در زمین بلند کردم و بعد از آن به دلیل حضور فرزندم سریعا به رختکن رفتم. الان می‌خواهم پیگیری کنم چه اتفاقی افتاده است اما آنطور که از بچه‌ها شنیدم از بالا او را به داخل زمین راه ندادند.

مدافع پرسپولیس در خصوص درگیری مهدی طارمی و پندار خمارلو، مدیر رسانه‌ای باشگاه پرسپولیس  در خصوص عدم هماهنگی جهت حضور هانی نوروزی گفت: من چیزی ندیدم و از بعد بازی فقط مشغول بچه‌داری بودم.

ماهینی در خصوص دزدیده شدن مدال کمال کامیابی‌نیا تصریح کرد: مطمئن باشید او مدالش را پیدا می‌کند./تسنیم

پاسخی بگذارید