سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد، مدافع ملی‌پوش تیمش مصدوم نیست و می‌تواند در دیدار با الهلال به میدان برود.
تاریخ: ۹:۰۷ :: ۱۳۹۶/۰۱/۳۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،برانکو ایوانکوویچ پس از برتری ۴ بر صفر پرسپولیس برابر پدیده خراسان در روز جشن قهرمانی سرخپوشان اظهار داشت:  فکر می‌کنم امروز نمایشی زیبا از قهرمانی ما بود که خیلی هم قشنگ بود. خودتان شاهد بودید چقدر ما و هواداران شاد بودیم و واقعاً خوشحال هستم که در چنین حال […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،برانکو ایوانکوویچ پس از برتری ۴ بر صفر پرسپولیس برابر پدیده خراسان در روز جشن قهرمانی سرخپوشان اظهار داشت:  فکر می‌کنم امروز نمایشی زیبا از قهرمانی ما بود که خیلی هم قشنگ بود. خودتان شاهد بودید چقدر ما و هواداران شاد بودیم و واقعاً خوشحال هستم که در چنین حال و هوایی و با نتیجه قاطع بردیم و قهرمانی‌مان را ثابت کردیم.

هواداران ما یک بار دیگر نشان دادند یار دوازدهم‌مان هستند
وی افزود: هواداران ما یک بار دیگر نشان دادند یار دوازدهم‌مان هستند. امروز بهترین هدیه ما برد و قهرمانی بود. یک بار دیگر باید از همه تشکر کنم، همه یعنی کسانی که در این پیروزی بزرگ شرکت داشتند. پیش از آن، باید از علی‌اکبر طاهری و کادر مدیریتی ایشان تشکری داشته باشم، همین‌طور از کادر پزشکی، تدارکات و در رأس آنها قاسم آقا تشکر کنم و مهم‌تر از همه تشکری داشته باشم از تمام بازیکنانم که استحقاق این قهرمانی را داشتند. بیشترین تشکر را از هواداران دارم که در طول فصل تشویق‌مان کرده و با هم در کل این فصل لذت بردیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص دیدار هفته آینده تیمش برابر الهلال عربستان و غیبت دو بازیکن اصلی سرخپوشان در این مسابقه گفت: بله، غیبت کاپیتان‌مان و سروش فقدان بزرگی است، اما با بازیکنانی که داریم، ادامه خواهیم داد. خوشبختانه همه بازیکنان ما سالم هستند. در نیمه دوم بازی امروز محسن ربیع‌خواه به‌عنوان دفاع وسط بازی کرد و فرشاد احمد‌زاده هم مصدومیتش برطرف شده است.

انصاری مصدوم نیست
برانکو در رابطه با تعویض محمد انصاری گفت: تعویض او برنامه قبلی ما بود که یک نیمه او و یک نیمه ربیع‌خواه بازی کند. انصاری ضربه‌ای به پایش خورد، اما مشکلی نیست.

خبرنگاری در خصوص اینکه به هانی، فرزند مرحوم هادی نوروزی اجازه حضور در جشن قهرمانی داده نشد، سؤال پرسید که در این زمینه پندار خمارلو، مدیر روابط عمومی توضیحاتی داد و اعلام کرد که برگزاری مراسم در اختیار باشگاه پرسپولیس نبوده است.

چطور می‌توانستم به بازیکنانم استراحت بدهم؟!
برانکو در رابطه با اینکه گفته بود به برخی از بازیکنان خود در دیدار امروز برابر پدیده خراسان استراحت خواهد داد، گفت: در چنین دیداری، چطور می‌توانستم به آنها استراحت بدهم؟ شما اگر بازیکن فیکس من بودید و در بازی امروز کنارتان می‌گذاشتم، ناراحت نمی‌شدید؟ میل ما این بود که با برد جشن قهرمانی بگیریم.

از همه بازیکنانم راضی‌ام
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به سؤال دیگر مبنی بر اینکه “سامان نریمان‌جهان در این دیدار خوب بازی کرد، اما چرا او را تعویض کردید؟”، تصریح کرد: من از همه بازیکنان راضی‌ام. نریمان‌جهان تعویض شد، چون برنامه این بود که فرشاد احمدزاده جای او را بگیرد، همان‌طوری که به‌جای محمد انصاری، محسن ربیع‌خواه به میدان رفت. سیدجلال حسینی و سروش رفیعی هم در کل بازی حاضر بودند، چون در دیدار مقابل الهلال محروم هستند./تسنیم

پاسخی بگذارید