پس از پایان اهدای جام قهرمانی به پرسپولیس اتفاق عجیبی افتاد.
تاریخ: ۹:۰۶ :: ۱۳۹۶/۰۱/۳۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در حالی که بازیکنان پرسپولیس با کاپ قهرمانی شانزدهمین دوره لیگ برتر مشغول شادی بودند، تعداد زیادی از عوامل برگزار کننده مسابقات، نیروی انتظامی و برخی از مسئولان به داخل زمین هجوم برده صحنه‌های عجیبی را رقم زدند. برخی از آنها نیز به سکوهای قهرمانی رفته تا عکس یادگاری بگیرند. […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در حالی که بازیکنان پرسپولیس با کاپ قهرمانی شانزدهمین دوره لیگ برتر مشغول شادی بودند، تعداد زیادی از عوامل برگزار کننده مسابقات، نیروی انتظامی و برخی از مسئولان به داخل زمین هجوم برده صحنه‌های عجیبی را رقم زدند. برخی از آنها نیز به سکوهای قهرمانی رفته تا عکس یادگاری بگیرند.

* مهدی طارمی به‌علت اینکه مأموران نیروی انتظامی و حراست اجازه ورود هانی فرزند مرحوم هادی نوروزی را ندادند، عصبانی بود و در خصوص این مسئله با یکی از مسئولان درگیری لفظی پیدا کرد.

* زمانی که بازیکنان پرسپولیس مشغول زدن دور افتخار در ورزشگاه آزادی بودند، سیدجلال حسینی با ناراحتی به‌سمت رختکن رفت. گفته شد بی‌نظمی یکی از دلایل ناراحتی کاپیتان پرسپولیس بود.

* سر پسر بیرانوند به‌دلیل شلوغی و زمین خوردن شکست.

* بسیاری از خبرنگاران از هرج و مرج داخل زمین ناراحت بودند و این اعتراض را به گوش مسئولان سازمان لیگ رساندند. یکی از مسئولان سازمان لیگ در واکنش به ناراحتی خبرنگاران گفت که “ما مقصر این اتفاقات نیستیم و حتی اجازه حضور حیدر بهاروند به داخل زمین را ندادند. ما تنها مجری برگزاری مراسم بودیم”.

*مهدی طارمی پس از قهرمانی پرسپولیس با تلفن همراه خود صحبت کرد.

* به‌دلیل ورود افراد متفرقه به داخل چمن ورزشگاه آزادی، برخی از نقاط زمین آسیب دید./تسنیم

پاسخی بگذارید