تاریخ: ۱۶:۱۴ :: ۱۳۹۴/۰۶/۰۶
نام نویسنده: sobhan

تمرین تیم ملی فوتبال ایران امروز در نوبت دوم و در مجتمع پاس قوامین برگزار شد.   به گزارش “مازنداسپرت“، کارلوس کی روش که تیمش را برای دو دیدار هند و گوام در چارچوب انتخابی مقدماتی جام جهانی آماده می کند، امروز تمرین نوبت بعد از ظهر تیم ملی را در مجموعه پاس قوامین برگزار […]

تمرین تیم ملی فوتبال ایران امروز در نوبت دوم و در مجتمع پاس قوامین برگزار شد.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، کارلوس کی روش که تیمش را برای دو دیدار هند و گوام در چارچوب انتخابی مقدماتی جام جهانی آماده می کند، امروز تمرین نوبت بعد از ظهر تیم ملی را در مجموعه پاس قوامین برگزار کرد.

* پیش از آغاز تمرین علی کفاشیان با حضور در محل تمرین، با کارلوس کی روش دیدار داشت و جلسه ای کوتاه با سرمربی تیم ملی برگزار کرد.

* همزمانی این تمرین با دیدار دو تیم ستارگان ایران و جهان باعث شده بود بیشتر ملی پوشان پیگیر نتیجه آن دیدار باشند.
* بازیکنان در گروه های چند نفره با پاسکاری و روپایی زدن بدن های خود را برای آغاز تمرین گرم کردند.
* کروز، کمک مربی کارلوس کی روش به پیشنهاد سرمربی تیم ملی توپ هایی به شکل مثلث به همراه خود اورده بود و از ملی پوشان خواست تا با آنها روپایی بزنند!

* پاسکاری در فضای کوچک آیتم بعدی بود که کی روش برای شاگردانش در نظر گرفته بود.
* بازیکنان در آیتم بعدی در قالب چند تیم به پاسکاری و در نهایت ضربه به سمت دروازه کوچک رو آوردند که سرعت انتقال توپ و پاسکاری مدنظر کی روش قرار داشت.

* در ادامه این تمرین، بازیکنان در نیمه زمین و در قالب دو تیم، فوتبال درون تیمی را اجرا کردند که بار دیگر پرس و پاسکاری از الزامات آن بود و کی روش تاکید زیادی به بازیکنان برای اجرای خواسته اش داشت.

* شوت به سمت دروازه آخرین آیتمی بود که کی روش برای شاگردانش در نظر گرفته بود و بازیکنان بعد از آن با سرد کردن بدن های خود به سمت هتل آزادی، محل اردوی تیم ملی رفتند.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید