تاریخ: ۱۰:۵۰ :: ۱۳۹۴/۰۶/۰۶
نام نویسنده: sobhan

روز گذشته لئو مسی از سوی یوفا به عنوان بهترین بازیکن فصل ۲۰۱۴-۲۰۱۵ اروپا برگزیده شد و این عنوان را بالاتر از لوئیس سوارز و کریستیانو رونالدو به دست آورد. به گزارش مازند اسپرت:شاید برای همه مسجل بود که لئو مسی به واسطه قهرمانی بارسلونا در چمپیونزلیگ،این عنوان را از آن خود خواهد کرد(مسی در […]

روز گذشته لئو مسی از سوی یوفا به عنوان بهترین بازیکن فصل ۲۰۱۴-۲۰۱۵ اروپا برگزیده شد و این عنوان را بالاتر از لوئیس سوارز و کریستیانو رونالدو به دست آورد.

به گزارش مازند اسپرت:شاید برای همه مسجل بود که لئو مسی به واسطه قهرمانی بارسلونا در چمپیونزلیگ،این عنوان را از آن خود خواهد کرد(مسی در رای گیری اولیه یوفا نیز عنوان نخست را کسب کرده بود) اما روز گذشته در سالن محل برگزاری مراسم در موناکو، وقتی ۵۴ خبرنگار اروپایی که نماینده ۵۴ کشور عضو یوفا بودند، اقدام به انتخاب بازیکن برتر از بین مسی، رونالدو و سوارز کردند، کمتر کسی پیش بینی می کرد که مسی با اختلافی بسیار فاخش نسبت به رونالدو برنده شود.

از ۵۴ خبرنگار، ۴۹ نفر به مسی رای دادند، سه نفر به سوارز و تنها دو نفر به کریستیانو رونالدو. چنین برتری فاحشی تاکنون بی سابقه بوده است. جالب است بدانید که نمایندگان ترکیه و پرتغال به رونالدو و نمایندگان اوکراین، آذربایجان و فرانسه نیز به لوئیس سوارز رای داده بودند. مابقی، مسی را به عنوان نفر برتر برگزیدند. این دومین باری بود که مسی این عنوان را کسب می کرد.

 

پاسخی بگذارید