تاریخ: ۷:۴۸ :: ۱۳۹۴/۰۶/۰۶
نام نویسنده: sobhan

آرسن ونگر، سرمربی آرسنال عنوان کرد که فرانسیس کوکلین، هافبک تیمش، بهترین هافبک دفاعی اروپاست.   به گزارش “مازنداسپرت“، کوکلین در طول ماه‌های اخیر به یک بازیکن کلیدی در آرسنال تبدیل شده است. او که به صورت قرضی در چارلتون بازی می‌کرد، موفق شد درخشش خوبی در آرسنال داشته باشد و حالا به یکی از […]

آرسن ونگر، سرمربی آرسنال عنوان کرد که فرانسیس کوکلین، هافبک تیمش، بهترین هافبک دفاعی اروپاست.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، کوکلین در طول ماه‌های اخیر به یک بازیکن کلیدی در آرسنال تبدیل شده است. او که به صورت قرضی در چارلتون بازی می‌کرد، موفق شد درخشش خوبی در آرسنال داشته باشد و حالا به یکی از کلیدی ترین مهره‌های تبدیل شده است.

ونگر در این باره گفت:” کوکلین بهترین آمار را در پست هافبک دفاعی دارد. شما فوتبال را مثل من نگاه می‌کنید. نمی‌دانم مردم چه چیز می‌بینند. از لحاظ دفاعی، کوکلین عالی بوده است. نگاه کنید، من مخالف نظرات نیستم. مردم می‌توانند بگویند که آرسنال به اندازه ی کافی خوب نیست. من این را قبول دارم ولی اینکه بگوییم کوکلین هیچگاه بازیکن بزرگی نمی‌شود، جمله ی خطرناکی است. من را اذیت نمی‌کند ولی چیزی که من را نگران می‌کند، فشاری است که روی بازیکنان قرار داده شده است. کسانی که در فوتبال بوده اند، خیلی خوب است که سراغ کارشناسی فوتبال رفته اند ولی دوست دارم کمک کنند تا مردم بیشتر فوتبال را دوست داشته باشند.”

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید