تاریخ: ۷:۴۴ :: ۱۳۹۴/۰۶/۰۶
نام نویسنده: sobhan

روبرتو کارلوس و میشل سالگادو،‌ مهمانان امشب برنامه نود هستند. برنامه‌ای که ویژه دیدار فردای ستارگان جهان برابر ستارگان ایران است.     به گزارش “مازنداسپرت“در ادامه پرسش و پاسخ فردوسی پور و کارلوس را با هم مرور می‌کنیم. ایران را چطور دیدید؟ خیلی خوشحالم که این جا هستم. لذت می‌برم از مهربانی مردم. آرزوی‌ […]

روبرتو کارلوس و میشل سالگادو،‌ مهمانان امشب برنامه نود هستند. برنامه‌ای که ویژه دیدار فردای ستارگان جهان برابر ستارگان ایران است.

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“در ادامه پرسش و پاسخ فردوسی پور و کارلوس را با هم مرور می‌کنیم.

ایران را چطور دیدید؟
خیلی خوشحالم که این جا هستم. لذت می‌برم از مهربانی مردم. آرزوی‌ من بود که به ایران بیایم. محبت مردم و عشق فوتبال باعث شده این جا باشیم.

روبرتو کارلوس در حین صحبت‌های سالگادو، کمی به پشت صحنه نگاه می‌کرد،‌ که باعث شد فردوسی پور به او بگوید «آقای کارلوس کمی هم شیطونی می‌کنند.» و او در توضیح گفت که دوستش را در پشت صحنه نگاه می‌کند. به نظر می‌رسد کارلوس در همین لحظه‌ها بود که فهمید دوستش حسابی تغییر کرده است!

آقای کارلوس از آن شوت های وحشتناک می‌زنی؟ در این مورد کارلوس حسابی خندید. فردوسی پور پرسید: تا حالا شده دیوار دفاعی جلوی تو نایستد و بترسد توپ برخورد کند بهش؟
کارلوس گفت: قطعا ۴ – ۵ شوت برای این بازی کنار گذاشته‌ام. آمده‌ام لذت ببرم. که بعد از این حرف‌ها فردوسی پور سریع گفت: «پس خوبه، همین جا چند نفر رو داریم که از جلوی شوت هات فرار کنن!»

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید