تاریخ: ۱۵:۰۵ :: ۱۳۹۴/۰۶/۰۵
نام نویسنده: sobhan

کوین دی بروین، ستاره بلژیکی ولفسبورگ، احتمالا طی یکی دو روز آینده، با یک قرارداد نجومی به منچسترسیتی خواهد پیوست.   به گزارش “مازنداسپرت“، دی بروین در تمام تابستان به عنوان جدی ترین و اولین گزینه خرید باشگاه منچسترسیتی حتی بالاتر از رحیم استرلینگ محسوب می شد و آبی های شهر منچستر تلاش فراوانی تا […]

کوین دی بروین، ستاره بلژیکی ولفسبورگ، احتمالا طی یکی دو روز آینده، با یک قرارداد نجومی به منچسترسیتی خواهد پیوست.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، دی بروین در تمام تابستان به عنوان جدی ترین و اولین گزینه خرید باشگاه منچسترسیتی حتی بالاتر از رحیم استرلینگ محسوب می شد و آبی های شهر منچستر تلاش فراوانی تا به امروز برای محقق کردن انتقال او از ولفسبورگ به خرج داده اند.

به نظر می رسد که تلاش آنها در حال به ثمر رسیدن است و به ادعای بیلد، ولفسبورگ با پذیرفتن پیشنهاد ۸۰ میلیون یورویی سیتی، اجازه جدایی دی بروین را تا ساعاتی دیگر صادر خواهد کرد. این رقم به ۸۸ میلیون یورو نیز افزایش خواهد یافت؛ در صورتیکه که سیتی فصل جاری، قهرمان لیگ برتر شده و به لیگ قهرمانان فصل بعد صعود کند. حقوق سالانه دی بروین نیز ۲۰ میلیون یورو خواهد بود.

پس از اینکه محرومیت های مالی سیتی به حکم یوفا تعلیق شد، این باشگاه تنها برای خرید ۵ بازیکن(در صورت نهایی شدن انتقال دی بروین) ۲۱۰ میلیون یورو هزینه کرده است. خرید اوتامندی، استرلینگ و دی بروین به تنهایی ۱۹۳ میلیون یورو هزینه در پی داشته است.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید