تاریخ: ۱۵:۰۴ :: ۱۳۹۴/۰۶/۰۵
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان تمایل داشته است، تمرینات این تیم زودتر از زمان تعیین‌شده آغاز شود.     به گزارش “مازنداسپرت” کارلوس کی روش پیش از شروع اردوی جدید تیم ملی در گفت‌وگویی تلویزیونی اظهار کرد: از امروز اردوی خودمان را برای بازی با گوام و هند شروع می‌کنیم. البته ابتدای فصل هست و […]

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان تمایل داشته است، تمرینات این تیم زودتر از زمان تعیین‌شده آغاز شود.

 

 

به گزارش “مازنداسپرت” کارلوس کی روش پیش از شروع اردوی جدید تیم ملی در گفت‌وگویی تلویزیونی اظهار کرد: از امروز اردوی خودمان را برای بازی با گوام و هند شروع می‌کنیم. البته ابتدای فصل هست و اکثر بازیکنان در شرایط ایده‌آل‌شان نیستند. امیدوارم همه بازیکنان در سلامت به سر ببرند و هر چه بیشتر بتوانند آماده شوند تا بتوانیم شش امتیاز را برابر گوام و هند کسب کنیم.

کی‌روش در پاسخ به این پرسش که «بازیکنان گوام خیلی زود تمرینات خود را برای بازی با ایران آغاز کرده‌اند، فکر نمی‌کنید تیم حریف در وضعیت بهتری به سر می‌برد؟»، گفت: بله هیچ شکی نداریم که آنها از لحاظ آمادگی در شرایط بهتری در مقایسه با ما خواهند بود. ما هم دوست داشتیم تمرینات‌مان را زودتر آغاز کنیم. من هم سعی خودم را کردم، ولی به خاطر بازی‌های لیگ و لیگ قهرمانان آسیا نتوانستیم این کار را انجام دهیم. همان‌طور که گفتم اگر می‌توانستیم تمرینات‌مان را زودتر شروع کنیم در وضعیت بهتری قرار می‌داشتیم.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به این پرسش که آقای کفاشیان گفته بود سفره آماده است و آقای کی‌روش می توانند میل کنند با خنده و به شوخی گفت: البته این سفره‌ای که آقای کفاشیان به آن اشاره کردند تا جایی که به رژیم غذایی من لطمه نزند، مشکلی ندارد و ما هم صرف می‌کنیم.

کی‌روش در پاسخ به این سؤال که «یعنی همه چیز آماده است؟»، گفت: امروز روز ابتدایی اردو است و مهمترین مسئله‌ای که امیدوارم اتفاق بیفتد این است که همه بازیکنان در سلامت کامل باشند.

وی درباره وضعیت زمین چمن محل تمرین تیم ملی هم گفت: امروز می‌رویم ببینیم.

سرمربی پرتغالی تیم ملی در پایان وقتی با این سؤال مواجه شد که آیا در بازی ستارگان دنیا و ستاره های فوتبال ایران روی نیمکت تیم ستارگان جهان می‌نشینید با تعجب گفت: هیچ اطلاعی از انجام شدن این بازی ندارم و حتی نمی‌دانستم که این بازی می‌خواهد انجام شود.

منبع:ورزش۳

 

 

پاسخی بگذارید