تاریخ: ۱۵:۰۱ :: ۱۳۹۴/۰۶/۰۵
نام نویسنده: sobhan

مارک آندره تراشتگن، دروازه بان آلمانی بارسلونا از سوی کاربران اینترنتی، عنوان بهترین مهار توپ فصل ۲۰۱۴-۲۰۱۵ را از آن خود کرد.   به گزارش “مازنداسپرت“، تراشتگن که تابستان گذشته به بارسلونا پیوست، از سوی لوئیس انریکه در لیگ قهرمانان و کوپا دل ری به میدان رفت و کمک کرد بارسا فاتح هر دو جام […]

مارک آندره تراشتگن، دروازه بان آلمانی بارسلونا از سوی کاربران اینترنتی، عنوان بهترین مهار توپ فصل ۲۰۱۴-۲۰۱۵ را از آن خود کرد.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، تراشتگن که تابستان گذشته به بارسلونا پیوست، از سوی لوئیس انریکه در لیگ قهرمانان و کوپا دل ری به میدان رفت و کمک کرد بارسا فاتح هر دو جام شود. مهار توپ فوق العاده او در بازی نیمه نهایی لیگ قهرمانان برابر بایرن مونیخ، او را بالاتر از نویر و بوفون، در نظرسنجی یوفا قرار داد.

او با کسب ۲۸ درصد آرا، موفق شد به عنوان دروازه بانی که بهترین مهار توپ را در فصل گذشته رقابت های اروپایی داشته، برگزیده شود. نویر و بوفون با ۲۰ درصد، پشت سر او قرار گرفتند.
بهترین گل اروپا نیز که در وبسایت یوفا به رای گذاشته شده بود، ساعت ۱۶٫۳۰ به وقت ایران اعلام خواهد شد. بین رونالدو و مسی در این زمینه رقابت سختی در جریان است.

 

منبع”ورزش۳

پاسخی بگذارید