تاریخ: ۸:۳۰ :: ۱۳۹۴/۰۶/۰۵
نام نویسنده: sobhan

اسامی داوران قضاوت‌کننده‌ی هفته‌ی سوم لیگ دسته اول از سوی کمیته‌ی داوران اعلام شد…  به گزارش مازند اسپرت: کمیته داوران اسامی داوران هفته سوم لیگ دسته اول را اعلام کرد و بر این اساس محمد حسین زاهدی فر، داور برازجانی، کشورمان قضاوت دیدار نساجی و نفت آبادان را بر عهده دارد.         […]

اسامی داوران قضاوت‌کننده‌ی هفته‌ی سوم لیگ دسته اول از سوی کمیته‌ی داوران اعلام شد…

 به گزارش مازند اسپرت:

کمیته داوران اسامی داوران هفته سوم لیگ دسته اول را اعلام کرد و بر این اساس محمد حسین زاهدی فر، داور برازجانی، کشورمان قضاوت دیدار نساجی و نفت آبادان را بر عهده دارد.

 

 

 

 

 

هفته‌ی دوم لیگ دسته اول:

 

شنبه ۹۴/۶/۷ – ساعت ۱۸:۴۵

 

 

 

صنعت نفت آبادان – نساجی مازندران  –  ورزشگاه تختی آبادان

 

محمدحسین زاهدیفر- حسین مرادی- عبداله عبدالهی- علی صباحی 

 

 

 

معرفی اجمالی داور

 

زاهدی فر وی فعالیت حرفه ای خود را از سال ۱۳۸۰ با اخذ داوری درجه ۳ آغاز کرد و در سال ۱۳۸۹ درجه ملی خود را گرفت. از سال ۹۲ و به عنوان داور چهارم به جمع داوران لیگ برتری پیوست. وی در فصل گذشته ۱۲ بازی به عنوان داور وسط و ۹ بازی نیز به عنوان داور چهارم به قضاوت پرداخت. او به تازگی به لیست بین المللی داوران فوتبال نیز پیوست. زاهدی فر مهندس برق می‌باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

طبق اعلام سایت فدراسیون فوتبال برنامه بازی‌ها و اسامی داوران سایر بازی‌های این هفته به صورت زیر است:

 

 

 

۱۷:۳۰ شهرداری اردبیل – گیتی پسند اصفهان (تختی اردبیل)

داور: کمیل غلامی کمک ها: جهانبخش آرمان و مرتضی کاظمیان

 

۱۷:۱۵ فولاد یزد – ماشین سازی شهرداری تبریز(شهید نصیری یزد)

داور: ایمان کهیش کمک ها: احد سلطانی و محمد هاشمی نسب

 

۱۷:۱۵ خونه به خونه بابل – نفت مسجد سلیمان (شهداء هفتم تیر بابل)

داور: مهدی مرجانزاده کمک ها: فرهاد فرهادپور و فرزاد عبدالهی

 

۱۷:۴۵ مس کرمان – داماش گیلان (امام علی «ع»)

داور: کوپال ناظمی کمک ها: علیرضا کناری و هادی برزو

 

۱۷:۱۵ آلومینیوم هرمزگان – گل گهر سیرجان (خلیج فارس بندرعباس)

داور: جواد محمدی کمک ها: امراله طراح و رضا حیدری

 

۱۷:۱۵ آلومینیوم اراک –  پارسه تهران (امام خمینی «ره» اراک)

داور: علی صفایی کمک ها: محمد بوالحسنی و محمدعلی پورمتقی

 

۱۷:۳۰ پیکان تهران – ایرانجوان بوشهر (شهداء شهر قدس)

داور: وحید صالحی کمک ها: حسن انتظاری و بابک خسروی

 

۱۷:۱۵ خیبر خرم آباد – مس رفسنجان (تختی خرم آباد)

داور: بیژن حیدری کمک ها: مهدی الوندی و رضا درویشی

 

۱۷:۳۰ پاس همدان – فجر شهید سپاسی شیراز ( قدس همدان)

داور: تورج حق وردی کمک ها: مهدی عالیقدر وعلی دودانگه

منبع:نساجي اسپرت

 

پاسخی بگذارید