تاریخ: ۲۰:۰۵ :: ۱۳۹۴/۰۶/۰۴
نام نویسنده: sobhan

صبای قم پنجمین هفته لیگ را با پیروزی یک بر صفر مقابل پدیده مشهد پشت سر گذاشت.   به گزارش “مازنداسپرت” علی دایی پس از پیروزی یک بر صفر مقابل پدیده در نشست خبری گفت: فکر می‌کنم تیم ما بازی خوبی انجام داد و همانطور که گفتم به امادگی نسبی و تاکتیکی می‌رسیم. تیم ما […]

صبای قم پنجمین هفته لیگ را با پیروزی یک بر صفر مقابل پدیده مشهد پشت سر گذاشت.

 

به گزارش “مازنداسپرت” علی دایی پس از پیروزی یک بر صفر مقابل پدیده در نشست خبری گفت: فکر می‌کنم تیم ما بازی خوبی انجام داد و همانطور که گفتم به امادگی نسبی و تاکتیکی می‌رسیم. تیم ما در نیمه اول می‌توانست کار را تمام کند و دو سه موقعیت خوب داشتیم که نتوانستیم به گل برسیم اما پدیده هم یک فرصت گلزنی داشت که حامد لک خوب واکنش نشان داد و دروازه را نجات داد.

وی افزود: در همه پست‌ها خوب بودیم، به فکر یک امتیاز نبودیم و تهاجمی بازی کردیم و هر دو تیم فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتند. باز هم می گویم که مستحق برد بودیم و خدارا شکر پیروز شدیم. از تعطیلی لیگ باید استفاده کنیم و از روز جمعه کارمان شروع می‌شود تا تیم را آماده کنیم و به بازیکنان خسته نباشید می‌گویم.

سرمربی صبا در مورد اینکه تیمش از دقیقه ۶۵ دچار افت شد، گفت: ما اگر نگاه کنید نیمه اول موقعیت‌های گل زیادی را به دست آوردیم و دفاع آنها چون عقب نشسته بود با دو مهاجم قدبلند بازی می‌کردیم. مجبور شدیم که به بازی بلند رو بیاوریم اما مدافعانش را دور زدیم. مهاجری سرمربی پدیده راست می‌گوید در دقیقه ۶۵ افت کردیم و مجبور شدیم تعویض‌هایی در نقاطی که خسته‌تر بودیم انجام بدهیم و بعد از افت ۱۰ دقیقه‌ای حاکم میدان شدیم و به گل هم رسیدیم. بازیکنان ما خسته هم شده بودند که طبیعی است و ما بدون بدنسازی به مسابقات وارد شده‌ بودیم.

دایی در مورد دروازه‌بان صبا گفت: لک می‌تواند بهترین دروازه‌بان ایران باشد و روز به روز بهتر می‌شود. باید از غلامپور هم تشکر کنم که خوب با دروازه‌بان‌های ما کار می‌کند و اگر به همین منوال کار کنیم در روش بازی هم اگر با دو گوش کاذب باشیم می‌توانیم خوب بازی کنیم. تیم حریف عقب نشینی کرده بود و فضای شوتزنی را از ما گرفته بود و این ضعف بدنی را داریم که با رفع آن شرایط‌مان خوب خواهد شد.

سرمربی صبا در مورد حضور در تیم ستارگان گفت: کسی با من مستقیم صحبت نکرده و ما بچه نیستیم که پیغام وپسغام بدهیم و من تصمیم گرفته‌ام در خدمت تیم باشم و به تیمم کمک کنم. با صبابه اردو خواهیم رفت.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید