تاریخ: ۲۰:۰۴ :: ۱۳۹۴/۰۶/۰۴
نام نویسنده: sobhan

مدیرعامل باشگاه نفت تهران گفت: واقعیت فوتبال امروز این بود که زورمان به الاهلی امارات نرسید، چون آنها سرمایه‌گذاری زیادی کرده‌اند.     به گزارش “مازنداسپرت“منصور قنبرزاده پس از شکست یک بر صفر نفت مقابل الاهلی امارات اظهار داشت: بچه‌های ما تمام تلاش خود را انجام دادند،‌اما کیفیت الاهلی بالا بود. تیم ما ۳-۴ بازیکن […]

مدیرعامل باشگاه نفت تهران گفت: واقعیت فوتبال امروز این بود که زورمان به الاهلی امارات نرسید، چون آنها سرمایه‌گذاری زیادی کرده‌اند.

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“منصور قنبرزاده پس از شکست یک بر صفر نفت مقابل الاهلی امارات اظهار داشت: بچه‌های ما تمام تلاش خود را انجام دادند،‌اما کیفیت الاهلی بالا بود. تیم ما ۳-۴ بازیکن از جمله ارسلان مطهری و ایمان مبعلی را در اختیار نداشت و همین موضوع تأثیرگذار بود.

 

وی ادامه داد: الاهلی سرمایه‌گذاری زیادی را انجام داده است . ۳ بازیکن آنها که اخیر جذب شده‌اند، بالای صد میلیارد هزینه‌شان شده است. واقعیت این است که زورمان به آنها نرسید، اما هنوز به بازی برگشت امیدواریم و با رسیدن بازیکنان مصدوم تلاش می‌کنیم جبران کنیم.

 

مدیرعامل باشگاه نفت تهران درمورد اینکه امیدهای زیادی به نفت برای صعود به نیمه نهایی بود، گفت:‌ باید بپذیریم که نفت از نیم سهمیه پلی‌آف به اینجا رسید. حضور در جمع ۸ تیم هم شانس کمی نبود. بازیکنان ما تمام تلاش خود را انجام دادند و هیچ‌کس کم‌کاری نکرد. الاهلی روی اتفاقات فوتبال گل زد و ما هم اگر بدشانسی نمی‌آوردیم، می‌توانستیم به گل برسیم.

 

قنبرزاده در پایان از هوادارانی که امروز به ورزشگاه آزادی آمدند تا تیم نفت را تشویق کنند، تشکر کرد و گفت: امیدواریم بتوانیم زحمات آنان را جبران کنیم.

 

منبع:ورزش۳

 

پاسخی بگذارید