تاریخ: ۱۸:۱۶ :: ۱۳۹۴/۰۶/۰۴
نام نویسنده: sobhan

سرپرست تیم فوتبال صنعت ساری گفت : تست گیری های باشگاه به پایان رسیده و در اولین دیدار دوستانه به مصاف امیدهای نساجی خواهیم رفت .   به گزارش مازند اسپرت ؛ علی ابراهیمی سرپرست موقت باشگاه صنعت ساری گفت : بعد از چند هفته تست گیری و حضور بیش از ۵۰۰ بازیکن علاقمند که […]

سرپرست تیم فوتبال صنعت ساری گفت : تست گیری های باشگاه به پایان رسیده و در اولین دیدار دوستانه به مصاف امیدهای نساجی خواهیم رفت .

 

به گزارش مازند اسپرت ؛ علی ابراهیمی سرپرست موقت باشگاه صنعت ساری گفت : بعد از چند هفته تست گیری و حضور بیش از ۵۰۰ بازیکن علاقمند که از شهرهای مختلف کشور در تمرینات تیم حضور پیدا کرده بودند ، بازیکنان مستعد توسط رضا تقوی سرمربی تیم فوتبال صنعت ساری انتخاب شدند .

وی ادامه داد : تست گیری های باشگاه به پایان رسیده است و دیگر در تمرینات این تیم تست گیری انجام نخواهد شد و از روز جمعه تمرینات اصلی باشگاه زیر نظر رضا تقوی و ابراهیم تقی پور برگزار خواهد شد .

ابراهیمی افزود : بعد از انتخاب بازیکنان در تست گیری ها ، روز پنجشنبه ۵ شهریور منتخب بازیکنان انتخاب شده در تست گیری ها و بازیکنان اصلی در استادیوم شهدای ساری به مصاف تیم امیدهای نساجی مازندران خواهند رفت .

سرپرست موقت باشگاه صنعت ساری در خصوص زمان قرعه کشی و شروع رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور گفت : روز یکشنبه ۱۵ شهریور مراسم قرعه کشی رقابت های لیگ دسته دوم با حضور مسئولان سازمان لیگ ونمایندگان تیم ها در سالن آمفی تئاتر هتل آکادمی فوتبال انجام می شود و همچنین این رقابت ها از روز ۵ مهر امسال آغاز خواهد شد .

ابراهیمی در پایان بیان کرد : با همدلی ای که در بین مسئولین و همه ورزشی های این شهرستان و حتی استان به وجود امده است امیدواریم امسال تیم صنعت ساری با هدایت رضا تقوی و کمک ابراهیم تقی پور و حضور بازیکنان خوب مازندرانی و ساروی فصل خوبی را پشت سر بگذارد و در لیگ دسته دوم فوتبال کشور موفق شود تا دل هوادارن ساروی شاد شود .

پاسخی بگذارید