تاریخ: ۱۷:۱۱ :: ۱۳۹۴/۰۶/۰۴
نام نویسنده: sobhan

رئیس هیئت والیبال آمل گفت: این شهرستان قهرمان رقابت‌های مینی والیبال بانوان مازندران شد.   به گزارش مازند اسپرت ؛ حسن کوچک‌زاده  اظهار کرد: رقابت‌های قهرمانی مینی والیبال بانوان مازندران به مدت سه روز در دو گروه دنبال شد. وی افزود: در این رویداد ورزشی ۱۶ تیم از شهرهای مختلف مازندران حضور داشتند که در […]

banooرئیس هیئت والیبال آمل گفت: این شهرستان قهرمان رقابت‌های مینی والیبال بانوان مازندران شد.

 

به گزارش مازند اسپرت ؛ حسن کوچک‌زاده  اظهار کرد: رقابت‌های قهرمانی مینی والیبال بانوان مازندران به مدت سه روز در دو گروه دنبال شد.

وی افزود: در این رویداد ورزشی ۱۶ تیم از شهرهای مختلف مازندران حضور داشتند که در گروه نخست رقابت‌ها به میزبانی شهرستان نکا دنبال شد و هشت تیم با هم به رقابت پرداختند.

کوچک‌زاده با تأکید بر اینکه هشت تیم دیگر به میزبانی شهرستان آمل با یکدیگر مصاف دادند، تصریح کرد: والیبالیست‌های شهرهای تنکابن، دو تیم از چالوس، دو تیم از آمل، رامسر فریدونکنار و کتالم در گروه دوم با هم به رقابت پرداختند.

رئیس هیئت والیبال آمل بیان کرد: در پایان دور مقدماتی از هر گروه چهار تیم به مرحله ضربدری صعود کردند.

این مسئول با اشاره به میزبانی آملی‌ها در دور نیمه‌نهایی و نهایی، ادامه داد: این مسابقات در سالن ورزشی آکادمی والیبال منطقه فرهنگ‌شهر برگزار شد.

کوچک‌زاده با اشاره به قهرمانی آملی‌ها در گروه دوم مرحله مقدماتی، اظهار کرد: تیم در دور پایانی نیز با شکست رقبای خود به جایگاه نخست رسید و پس از آن تیم‌هایی از شهرستان نکا و تنکابن به‌ترتیب دوم و سوم شدند و والیبالیست‌های کتالم به جایگاه چهارم بسنده کردند.

وی در پایان گفت: سطح کمی و کیفی مسابقات قهرمانی مینی والیبال بانوان مازندران بالا بود و امیدواریم در دوره‌های آینده با حمایت بیشتر مسئولان شاهد درخشش بیشتر والیبالیست‌های بانو در مازندران باشیم.

پاسخی بگذارید