تاریخ: ۱۸:۱۶ :: ۱۳۹۴/۰۶/۰۴
نام نویسنده: sobhan

تیم فوتسال شهروند ساری در روز جمعه ۶ شهریور در مشهدالرضا میهمان فردوسی این شهر است . به گزارش مازند اسپرت ؛ تیم فوتسال شهروند ساری در حالی روز جمعه ۶ شهریور در مشهدالرضا میهمان فردوسی این شهر است که هفته گذشته در دیداری ساده موفق شد در خانه به سختی  حریف خود کاشی نیلو […]

fhfhfتیم فوتسال شهروند ساری در روز جمعه ۶ شهریور در مشهدالرضا میهمان فردوسی این شهر است .

به گزارش مازند اسپرت ؛ تیم فوتسال شهروند ساری در حالی روز جمعه ۶ شهریور در مشهدالرضا میهمان فردوسی این شهر است که هفته گذشته در دیداری ساده موفق شد در خانه به سختی  حریف خود کاشی نیلو اصفهان را شکست دهد .

تیم فوتسال فردوسی مشهد هم در هفته گذشته در دیدار خارج از خانه در زمین آذرخش بندرعباس با نتیجه ۴ بر ۲ مغلوب این تیم شد تا در این هفته با انگیزه بیشتری به مصاف نماینده مازندران برود .

تیم شهروند ساری با ۶ بازی و ۸ امتیاز در رده هشتم جدول رده بندی و تیم فردوسی مشهد با ۶ بازی و ۷ امتیاز در رده دهم جدول رده بندی رقابت های لیگ برتر فوتسال کشور قرار دارد و جدال این هفته دو تیم میتواند بدون شک زیبا و جذاب شود .

باید صبر کنیم و ببینیم آیا ساروی ها میتوانند با هدایت سید مهدی ابطحی که این روزها انتقاد های زیادی از این مربی در استان شنیده میشود از دیار مشهد الرضا دست پر و با سوغات برگردند یا خیر !؟

فردوسی مشهد – شهروند ساری (سالن کارگران ۲ مشهد)

داوران:بپژمان رضایی- علی حاتمی- حسین وحدتی- امیرمختار رودساز      ناظر داوری: حمیدرضا رستمی

 

411425252

پاسخی بگذارید