تاریخ: ۲۱:۳۱ :: ۱۳۹۴/۰۶/۰۳
نام نویسنده: sobhan

اگرچه رفتن مربی اسطوره‌ای دورتموند به یک تیم دسته دومی محال به نظر می‌رسد، اما مسئولان لایپزیک به جذب این مربی علاقه‌مندند.   به گزارش” مازنداسپرت” رالف رانگ‌نیک ،سرمربی و مدیر ورزشی لایپزیک، به “بیلد اشپورت” گفت:” من و یورگن کلوپ از بیست سال قبل تاکنون همدیگر را می‌شناسیم و همواره تماسمان را حفظ کرده‌ایم. […]

اگرچه رفتن مربی اسطوره‌ای دورتموند به یک تیم دسته دومی محال به نظر می‌رسد، اما مسئولان لایپزیک به جذب این مربی علاقه‌مندند.

 

به گزارش” مازنداسپرت” رالف رانگ‌نیک ،سرمربی و مدیر ورزشی لایپزیک، به “بیلد اشپورت” گفت:” من و یورگن کلوپ از بیست سال قبل تاکنون همدیگر را می‌شناسیم و همواره تماسمان را حفظ کرده‌ایم. من می‌دانم که کلوپ هرگز به دسته دو نخواهد آمد، برای همین در حال حاضر بهتر است فکر این موضوع را از سر خود بیرون کنیم.”
حال ممکن است سران این باشگاه “در حال حاضر” از این فکر بیرون بیایند، اما چنانچه لایپزیک بتواند به عنوان یکی از پرشانس‌ترین تیم‌های لیگ دو، جواز حضور در دسته برتر را کسب کند، رانگ‌نیک داوطلبانه خودش را از کادر فنی به نفع حضور کلوپ کنار خواهد کشید.
وی دو هفته قبل در پاسخ به سوال خبرنگار “بیلد” مبنی بر آوردن کلوپ در صورت صعود لایپزیک به دسته برتر، گفته بود:” چرا که نه؟ ما رفاقت دیرینه‌ای با هم داریم. درست است که حضور او در تیم ما چندان محتمل به نظر نمی‌رسد، اما محال هم نیست. اما فعلا ما باید صعود را محقق کنیم و یورگن هم بعد از پایان استراحتش دوباره برای مربیگری اعلام آمادگی کند.”

 

منبع:ورزش۳

 

پاسخی بگذارید