تاریخ: ۱۸:۳۰ :: ۱۳۹۴/۰۶/۰۳
نام نویسنده: sobhan

یک باب خانه کشتی همزمان با دومین روز هفته دولت درآیینی با حضور شماری از مسوولان در بخش نشتا از توابع شهرستان تنکابن به بهره برداری رسید.   به گزارش مازند اسپرت ؛ رییس اداره ورزش و جوانان تنکابن روز سه شنبه در حاشیه بهره برداری ازاین طرح گفت : این فضای ورزشی با همکاری […]

14142252یک باب خانه کشتی همزمان با دومین روز هفته دولت درآیینی با حضور شماری از مسوولان در بخش نشتا از توابع شهرستان تنکابن به بهره برداری رسید.

 

به گزارش مازند اسپرت ؛ رییس اداره ورزش و جوانان تنکابن روز سه شنبه در حاشیه بهره برداری ازاین طرح گفت : این فضای ورزشی با همکاری شهرداری ، شورای شهر نشتارود و اداره ورزش و جوانان شهرستان احداث و تجهیز شد.

روح الله امین شکوهی ، افزود : برای ساخت این فضای ورزشی حدود چهارمیلیارریال از محل کمک های شورای شهر و شهرداری نشتارود و بقیه نیز از محل اعتبارات ورزش و جوانان شهرستان برای تجهیزآن هزینه شده است.
وی ، اظهارداشت : این فضای ورزشی با زیربنای حدود ۳۵۰ متر در زمینی به گستره ۷۰۰ متر شامل بخش های سرویس بهداشتی ، ورزشی و اداری در شهر نشتارود ساخته شده است.
رییس اداره ورزش وجوانان تنکابن با قدردانی از همکاری همه جانبه اعضای شورای شهر و شهرداری نشتارود در ساخت این فضای ورزشی ، افزود : با ساخت این خانه کشتی سرانه فضای ورزشی دراین شهرستان به حدود یک مترمربع افزایش یافته است.
شکوهی شمار ورزشکاران بیمه شده ورزشی دراین شهرستان را هفت هزارو ۸۰۰ نفر اعلام و پیش بینی کرد تا پایان سال این آمار به دست کم ۱۱ هزار نفر برسد.
شهرستان تنکابن با جمعیتی حدود ۱۵۰ هزار نفر درغرب مازندران واقع است.

پاسخی بگذارید