تاریخ: ۱۸:۱۶ :: ۱۳۹۴/۰۶/۰۳
نام نویسنده: sobhan

بازیکن تیم سپاهان اصفهان گفت: مطمئناً سپاهان شانس اول قهرمانی لیگ خواهد بود و سایر تیم‌های لیگ در مقابل سپاهان همه توانایی خود را به کار می‌گیرند. به گزارش مازند اسپرت: و به نقل از فارس، عبدالله کرمی بازیکن تیم سپاهان اصفهان گفت: این بُرد نشان داد که تیم سپاهان در بازی‌های بیرون از خانه […]

بازیکن تیم سپاهان اصفهان گفت: مطمئناً سپاهان شانس اول قهرمانی لیگ خواهد بود و سایر تیم‌های لیگ در مقابل سپاهان همه توانایی خود را به کار می‌گیرند.

به گزارش مازند اسپرت: و به نقل از فارس، عبدالله کرمی بازیکن تیم سپاهان اصفهان گفت: این بُرد نشان داد که تیم سپاهان در بازی‌های بیرون از خانه خود هم همانند بازی‌های خانگی شایستگی‌های زیادی داشته و بردهای قبلی ما هیچ ارتباطی به میزبانی ما ندارد.

عبدالله کرمی مدافع تیم سپاهان گفت: ما این فصل هم تمام تلاشمان را برای قهرمانی در لیگ برتر انجام می‌دهیم و فکر می‌کنم با پتانسیل موجود در سپاهان و اضافه شدن احتمالی نویدکیا به این تیم مطمئناً سپاهان شانس اول قهرمانی لیگ خواهد بود البته لیگ امسال از کیفیت بالایی برخوردار است و ما باید برای رسیدن به اهدافمان نسبت به فصل گذشته تلاش بیشتری کنیم چرا که سایر تیم‌های لیگ در مقابل سپاهان همه توانایی خود را به کار می‌گیرند تا قهرمان لیگ را شکست دهند.
 

پاسخی بگذارید