تاریخ: ۱۶:۴۶ :: ۱۳۹۴/۰۶/۰۳
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم ملی والیبال زیر ۲۳ سال ایران گفت: کوبا با ترکیبی آمده که در لیگ جهانی حضور داشته است. به گزارش مازند اسپرت:و به نقل از فارس، پیمان اکبری در نشست خبری پس از دیدار تیم‌های ملی والیبال ایران و کره‌جنوبی در مسابقات والیبال قهرمانی زیر ۲۳ سال جهان اظهار داشت: به هر دو […]

سرمربی تیم ملی والیبال زیر ۲۳ سال ایران گفت: کوبا با ترکیبی آمده که در لیگ جهانی حضور داشته است.

به گزارش مازند اسپرت:و به نقل از فارس، پیمان اکبری در نشست خبری پس از دیدار تیم‌های ملی والیبال ایران و کره‌جنوبی در مسابقات والیبال قهرمانی زیر ۲۳ سال جهان اظهار داشت: به هر دو تیم برای این رقابت زیبا تبریک می‌گویم. ما ست اول خواب بودیم و مقابل عملکرد خوب تیم کره غافلگیر شدیم.

وی گفت: پیش از این مسابقات در مسابقات قهرمانی مردان آسیا در تهران برابر تیم کره رقابتی داشتیم که موفق شدیم این تیم را در ۳ ست متوالی شکست دهیم. این موضوع باعث شد که در مسابقه امروز انگیزه کمتری داشته باشیم. همچنین پیروزی در این دیدار برای ما بسیار اهمیت داشت، اما برای کره‌ای‌ها جنگیدن مهم بود. این نکته باعث شد تا بازیکنانم استرس بیشتری به نسبت تیم حریف داشته باشند.

اکبری در خصوص رقابت روز آینده برابر تیم کوبا اظهار کرد: کوبا با ترکیبی آمده که در لیگ جهانی حضور داشته است. شاید تنها ۲ یا ۳ بازیکن با آن تیم تفاوت داشته باشد. آنها جوانگرایی کرده اند و برای هدفی به این مسابقات آمده اند. رقابت ها مسابقه به مسابقه و روز به روز برای تیم ایران سخت تر می شود. ما باید این رقابت ها را با دقت بیشتر و اشتباه کمتر ادامه دهیم.

تیم ملی والیبال امید ایران در دومین روز از مسابقات والیبال قهرمانی مردان زیر ۲۳ سال جهان امروز به مصاف تیم ملی والیبال کره جنوبی که در پایان موفق شد با نتیجه ۳ بر یک از سد این تیم بگذرد.

پاسخی بگذارید