تاریخ: ۸:۵۷ :: ۱۳۹۴/۰۶/۰۳
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم الاهلی امارات گفت: ما به فکر بازی برگشت مقابل نفت ایران نیز هستیم و به اینجا آمده‌ایم که نتیجه بگیریم. به گزارش “مازنداسپرت” کازمین اولاریو، سرمربی تیم فوتبال الاهلی امارات در نشست خبری پیش از دیدار این تیم مقابل نفت تهران در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: همان‌طور […]

سرمربی تیم الاهلی امارات گفت: ما به فکر بازی برگشت مقابل نفت ایران نیز هستیم و به اینجا آمده‌ایم که نتیجه بگیریم.

به گزارش “مازنداسپرت” کازمین اولاریو، سرمربی تیم فوتبال الاهلی امارات در نشست خبری پیش از دیدار این تیم مقابل نفت تهران در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: همان‌طور که می‌دانید همیشه بازی‌های سختی مقابل تیم‌های ایرانی داریم، بخصوص مقابل نفت که تیمی سرعتی است و در این بازی در زمین خود از ما میزبانی می‌کند.

وی افزود: بر این عقیده‌ام که دو تیم مطمئناً توانایی کافی برای عرض‌اندام در این بازی را دارند و این را هم می‌دانیم که نفت با ترکیبی کامل به مصاف ما می‌آید. پس به این شکل بازی سختی در پیش خواهیم داشت.

اولاریو در مورد اینکه ممکن است هواداران استقلال و پرسپولیس از تیم نفت حمایت کنند، گفت: ما قبلاً با استقلال و در حضور هوادارانش بازی کرده‌ایم و تجربه بازی مقابل تماشاگران پرتعداد تیم‌های ایرانی را داریم.

سرمربی تیم فوتبال الاهلی امارات تأکید کرد: فرقی ندارد که کجا و با چه تیمی بازی خواهیم کرد. هدف ما این است که نتیجه بگیریم و بازی را ببریم. ما به فکر بازی برگشت نیز هستیم و به اینجا آمده‌ایم که نتیجه بگیریم.

اولاریو در خصوص شناختش از تیم نفت خاطر نشان کرد: بازی‌های آخر نفت در لیگ ایران را ندیده‌ام، ولی مطمئنم که نفتی‌ها انگیزه زیادی برای حضور در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان دارند تا بتوانند در این مرحله بازی خوبی انجام دهند.

وی در مورد اینکه نفت تغییرات زیادی در این فصل داشته و چه شناختی از این تیم دارد، تصریح کرد: بازی‌های قدیمی این تیم را دیده‌ام، اما نتایج آن را دنبال نکرده‌ام.

سرمربی تیم فوتبال الاهلی امارات در خصوص آمدن بازیکنانی چون سیدجلال حسینی به تیم نفت گفت: ما می‌دانیم دفاع وسط‌های تیم نفت یعنی رضایی و مطهری تغییر کرده‌اند (ظاهراً سرمربی الاهلی نمی‌دانست که این دو بازیکن مهاجم هستند)، اما آنها تغییر آنچنانی نداشته‌اند. باز هم می‌گویم که نفت بازیکنان ارزشمندی دارد، اما تغییرات آنچنانی در این تیم صورت نگرفته است.

وی در پایان عنوان کرد که در بازی فردا محروم و مصدومی ندارند.

منبع:ورزش۳

 

 

 

 

 

پاسخی بگذارید