تاریخ: ۸:۴۰ :: ۱۳۹۴/۰۶/۰۳
نام نویسنده: sobhan

کارلوس کی‌روش سرمربی تیم‌ملی فوتبال ایران در فهرستی جمع و جور نام ۲۳ بازیکن را برای حضور در تیم‌ملی اعلام کرده است.   به گزارش “مازنداسپرت“، تیم‌ملی فوتبال ایران در شرایطی به دیدار حریفان خود در مرحله اول مقدماتی جام‌جهانی خواهد رفت که تغییرات زیادی در این تیم رخ داده است. در این تیم به […]

کارلوس کی‌روش سرمربی تیم‌ملی فوتبال ایران در فهرستی جمع و جور نام ۲۳ بازیکن را برای حضور در تیم‌ملی اعلام کرده است.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، تیم‌ملی فوتبال ایران در شرایطی به دیدار حریفان خود در مرحله اول مقدماتی جام‌جهانی خواهد رفت که تغییرات زیادی در این تیم رخ داده است. در این تیم به نسبت جام‌جهانی و جام‌ملت‌ها‌ی آسیا تغییراتی رخ داده است.

مهمترین تغییرات فهرست کی‌روش خط خوردن بازیکنان باتجربه تیم‌ملی مثل مسعود شجاعی و هاشم بیک‌زاده است. کی‌روش که همواره شجاعی را به تیم‌ملی دعوت می‌ کرد، به دلیل اینکه این بازیکن پس از پایان فصل گذشته لیگ قطر، در باشگاه جدیدی مشغول به کار نشده است وی را از جمع ملی‌پوشان خارج کرد. همچنین هاشم بیک‌زاده به دلیل افت محسوسی که در نهایت به نیمکت نشینی در صبا منجر شده، در فهرست تیم‌ملی قرار ندارد.

این دو بازیکن را باید به بازیکنانی مثل امیرحسین صادقی، مهرداد پولادی و جواد نکونام اضافه کرد که هر یک به دلیلی از تیم‌ملی کنار رفتند. همچنین رضا قوچان‌نژاد نیز به دلیل مصدومیت در جمع ملی‌پوشان حضور ندارد.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید