تاریخ: ۸:۳۴ :: ۱۳۹۴/۰۶/۰۳
نام نویسنده: sobhan

    در دو فصل گذشته جاسم کرار هافبک عراقی استقلال مشکلات زیادی در زمینه مسائل مالی برای این تیم بوجود آورده که در نهایت باعث شده که هیات مدیره استقلال خواهان فسخ قرارداد با او شود.         به گزارش “مازنداسپرت“، اعضای هیات مدیره استقلال با وجه به مشکلات زیادی که کرار […]

 

 

در دو فصل گذشته جاسم کرار هافبک عراقی استقلال مشکلات زیادی در زمینه مسائل مالی برای این تیم بوجود آورده که در نهایت باعث شده که هیات مدیره استقلال خواهان فسخ قرارداد با او شود.

 

 

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، اعضای هیات مدیره استقلال با وجه به مشکلات زیادی که کرار برای استقلال در مورد گرفتن مطالباتش به وجود آورده از مظلومی درخواست کردند که قرارداد کرار را فسخ کنند ولی پرویز مظلومی مخالف این مساله است او فکر می کند که بهتر است بخاطر آرامش تیم و کمبود بازیکن با تجربه در پست هافبک باشگاه استقلال تا نیم فصل دست نگه دارد.

به گفته مسعود معینی مشکل اساسی هیات مدیره استقلال با کرار بر سر این موضوع عنوان شده که این بازیکن عراقی بخاطر بدقولی های استقلال در گذشته قصد دارد تمام مبلغ قراردادش را در ابتدا بگیرد ولی مسوولان هیات مدیره معتقدند با توجه به اینکه او در این ۴ بازی تنها ۱۵ دقیقه برای استقلال به میدان رفته و از لحاظ بدنی هم آمادگی لازم را ندارد. پس پرداخت کل مبلغ قرارداد او در این شرایط بد مالی باشگاه ریسک بزرک و اجحاف در حق سایر بازیکنان تیم است.

گفتنی است کرار جزو محدود بازیکنانی در استقلال است که مبلغ قابل توجهی به عنوان پیش پرداخت دریافت کرده است.

 

منبع:ورزش۳

 

 

پاسخی بگذارید