تاریخ: ۷:۴۷ :: ۱۳۹۴/۰۶/۰۳
نام نویسنده: sobhan

وزارت ورزش استقلال و پرسپولیس را دیگر واگذار نخواهد کرد. به گزارش مازند اسپرت وزیر ورزش دیروز گفت که استقلال و پرسپولیس چون پسوند فرهنگی دارند شامل اصل ۴۴ نخواهند شد.طبق مصوبه ای در مرداد ماه هیات دولت به قیدی که اشاره شد استقلال و پرسپولیس را از شمول قانون اصل ۴۴ خارج کرده و […]

وزارت ورزش استقلال و پرسپولیس را دیگر واگذار نخواهد کرد.

به گزارش مازند اسپرت وزیر ورزش دیروز گفت که استقلال و پرسپولیس چون پسوند فرهنگی دارند شامل اصل ۴۴ نخواهند شد.طبق مصوبه ای در مرداد ماه هیات دولت به قیدی که اشاره شد استقلال و پرسپولیس را از شمول قانون اصل ۴۴ خارج کرده و دیگر استقلال و پرسپولیس خصوصی نخواهند شد.

با توجه بر اینکه تصمیم بر عدم واگذاری استقلال و پرسپولیس قطعی شده است، هر یک از این دو باشگاه برای بازگشت به شرایط نرمان به ۱۰۰ میلیارد تومان پول احتیاج دارند. گودرزی دیروز گفت هم استقلال و هم پرسپولیس هر کدام نزدیک به ۷۰ میلیارد تومان بدهی دارند و ۳۰ میلیاردتومان نیز برای اداره یکساله خود نیازمندند.

اگر دولت این مبلغ را به این دو باشگاه تزریق کند، بی تردید تحول مهمی در امور دو باشگاه سرخابی ها رخ خواهد داد. اتفاقی که مطالبه طرفداران استقلال و پرسپولیس نیز هست. دو باشگاهی که بیشترین سهم از گرم کردن فضای فوتبال ایران را برعهده دارند. محقق شدن رویای پرسپولیس و استقلال آبرومند و ثروتمند یقینا گامی جلو برای وزارت ورزش خواهد بود.

پاسخی بگذارید